Posts by xMasterPro

    Hello,



    I would like to report a translation error.

    Here are the most important points:

    There are two different items with the name "Ιερ. Θραύσμα Κράνους I".
    There is the actual item that refers to the Holy Helmet Shard I, and there is the item in the screenshot which refers to the Chivalric Helmet Shard I as you can see it its description "Ιπποτικό". It should be called "Ιππ. Θραύσμα Κράνους I"

    Careful not to change the correct item!

    -Screenshot:

    -Exact text content that needs to be corrected:
    Ιερ. Θραύσμα Κράνους I
    -(Game Version):

    -Point in the game where it appears: Elemental Realm Plateau of Primal Forces

    -What exactly should be changed: Ιερ. Θραύσμα Κράνους I -> Ιππ. Θραύσμα Κράνους I

    στις κολωνες οπως και σε οτιδηποτε δεν εχει στοιχειο, η στοιχειακη δυναμη δινει 0,1% ( = 1/1000 ) παραπανω ζημια για καθε 1% που εχεις και το μπονους τερατων επισης δινει κανονικα παραπανω ζημια (αυτο τεσταρεται πανευκολα και επιτοπου με ενα ψαρακι).

    Και η αποκρουση και η ενισχυση ανεβαινουν με τον ιδιο τροπο, αρα ο,τι λεω στην επομενη παραγραφο ισχυει και για τα δύο .

    Μπορεις να τα ανεβασεις ή με τους ποντους που σου περισσευουν για τα skills αν εισαι μεγαλο lvl ή με τα αντιστοιχα books (Απόκρουση Στροβιλ. σπαθ. κλπ), αν ανεβασεις με ποντους μπορεις να χρησιμοποιησεις ζωνη ληθης (ή ετσι νομιζω τουλαχιστον). Γινεται master στα 17-20 ναι. οσον αφορα ποσα books θελει για μ1 μ2 μ3, ειναι σαν κανονικο skill, δηλαδη m1->g1 θελει 55 πετυχημενα books αποκρουσης/ενισχυσης. Απο το m1 ως το g1 με προσεκτικη αναγνωση το book πετυχαινει με 100% επιτυχια, χωρις προσεκτικη εχει περιπου 20% επιτυχια αποσο εχω δει σε σχεση με το 30-33% του απλου skill. Για g1-P θες λιθους ψυχης+, πανε επισης πιο δυσκολα απο τα απλα skills.

    Μολις η αποκρουση γινει P, τοτε μονο μπορεις να ανεβασεις την ενισχυση, το καθε class ανεβαζει την αντιστοιχη ενισχυση, δηλαδη ο αυρας μπορει να ανεβασει μονο ενισχυση στριφου, σε αντιθεση με την αποκρουση που επιλεγεις ποια θες. Επομενως προσοχη στην επιλογη αποκρουσης γιατι αν ανεβει η ενισχυση και θες να αλλαξεις την αποκρουση, η ενισχυση θα παει 0 παλι και ας ηταν P.

    Αγαπητη μαμα Gameforge,


    δε μαρεσει να ειμαι απαισιοδοξος και να λεω πως ο,τι ιδεα και να γραψουμε δεν εχει σημασια γιατι δε θα γινει ποτε πραγματικοτητα, αλλα με τις πραξεις σου δε μου αφηνεις αλλη επιλογη.


    Αφου αλλαζεις που αλλαζεις το yutnori, το okey και τις λειες ωστε να σηκωνονται απευθειας οι καρτες, για τους λογους σου, γιατι σου ειναι τοσο δυσκολο να βαλεις ΕΝΑΝ προγραμματιστη σου να αφιερωσει ΜΙΑ ΜΕΡΑ για να μπορουμε να παιζουμε τα σετ οπως και στις λειες ανα 5? Και αν πατησει και ενα μηδενικο παραπανω δεν θα τον μαλωσουμε. Χαλασε το Control+F του και δεν θελετε να μας τον κουρασετε? Θελει βοηθεια να καταλαβει ποιες συναρτησεις πρεπει να κανει αντιγραφη επικολληση? Δεν εχει μηπως την εμπνευση να σκεφτει αλλα ονοματα για τις μεταβλητες?


    Δεν βλεπω την αναγκη να πρεπει να αφιερωνουμε 2 βασσανιστικα λεπτα για καθε σετ που βγαζουμε οταν σκοπευουμε να βγαλουμε χιλιαδες σετ. Τα event γινονται υποτιθεται για να βελτιωνουν την εμπειρια μας στο παιχνιδι και παρα τον πληρως αποτυχημενο σχεδιασμο του εν λογω mini - game υπαρχει ενας ξεκαθαρος τροπος που προανεφερθηκε, ο οποιος θα κανει την ολη εμπειρια τουλαχιστον λιγο πιο υποφερτη.

    Μια εργασιμη μερα. 8 ωρες. Οσο χρονο χρειαζομαι εγω και πολλοι αλλοι για να παιξουμε τα σετ μιας μερας...

    Με ολο και λιγοτερη αγαπη,
    MasterPro

    οι αποστολες αλογου και τα βιβλια δεν εχουν σταθερα cooldowns, ο βιολογος θελει ακριβως 22 ωρες και στην προσπαθεια να μην αργησεις να παραδωσεις καποιο βιβλιο/αποστολη αλογου, μπορει να ξεχασες τον βιολογο σε καποιους παικτες με αποτελεσμα να ειναι και ο βιολογος διαφορετικες ωρες

    αν βαρεσεις 7 με σιδερο θα παει με την πρωτη/δευτερη αντε τριτη. πατας με δρακου για 7 αν εχεις φεγγα με το κιλο

    ακριβως 1 ωρα μετα το τελος της συντηρησης θα αρχισω dt runs στο ch1, θα ανεβαζω τουλαχιστον μεχρι τα μεσανυκτα και μεχρι να κουραστω υστερα απο αυτο, max μεχρι τις 04:30 το πρωι.
    Οποιοι θελουν μπορουν να αφησουν παικτακια ή να ενημερωσουν και νεους παικτες που ισως θελουν να ερθουν, θα γραφω και στην κληση στο μπλε.

    Αυτό γινεται όταν το όνομα που βάζεις για το account έχει περισσότερους χαρακτήρες απο το επιτρεπτο (16). Ίσως να γίνεται και αν γράψεις το ιδιο ονομα δύο φορες αλλα γι αυτο δεν είμαι σίγουρος, τσεκάρεται εύκολα.

    Αυτό που θες να φτιάξεις acc με όνομα xmasterbeautiful1 και επειδή είναι πολύ μεγάλο ή επειδή τρολλαρει το game σου το ονομαζει cute_cactus_07869 και μετα δε διαγράφεται κιολας ο,τι χειρότερο.

    Έχω καμια 10αρια τετοια...


    P. S. Αυτό το mail που σου στάλθηκε αφορα τη διαγραφή ολοκληρου του account.