Posts by 2PJ


    Βρηκα αυτο το βιντεο στο youtube ειναι απο το ρουμανικο σερβερ nemesis.Το 20ωρο βραχιολι που δινει αντι για 15% τωρα 30% αντισταση ζημιας ικανοτητων δεν βοηθαει,αποψη μου ειναι οτι απλα χαλαει το pvp περισσοτερο, απο τα 1 skill down με τα τρελα dmg απο τα κρισιμα χτυπηματα το πηγατε στην αλλη ακρη με τα no dmg skills και τωρα μια μονομαχια σημαινει μονο χτυπηματα,αν εχεις full αμυνα του αντιπαλου(ξιφος,νυχια,κτλπ),φορεσιες και ολο το πακετο ειναι το ιδιο να παιζουν μονομαχια δυο παικτες κατω των 15λβλ. ο bm και ο σαμανος για exp παικτη θελει χρονο αλλα και ετσι εχουν σημαντικα μειονεκτηματα σε σχεση με τους αλλους που σε κανει να μην τους διαλεξεις αλλα ηταν δυνατοι παικτες για pvp τωρα ομως ουτε εκει δεν ειναι δυνατοι και γενικα οι ικανοτητες ολων των κλασεων θα καταληξουν αχρηστες.Το παραπανω βιντεο τα λεει ολα,απλα μαθηματικα ειναι, με 100% αντισταση ικανοτητων οτι και να φοραει ο αντιπαλος το dmg των ικανοτητων ειναι ανυπαρκτο. Αποψεις παρακαλω :):):):D

    μαλλον αυτος ειναι και ο σκοπος της αλλαγης ψαρεματος, αλλος λογος δεν βλεπω, ριχνεις το καλαμι και περιμενεις να τσιμπισει το ψαρι,το να ριχνω το καλαμι και μετα να κυνηγαω το ψαρι οπως ο tom κυνηγαει τον jerry και μαλιστα να τον χτυπησω και τρεις φορες και στο τελος οπως και στο cartoon ποτε να μην τον πιασω δεν λεγεται ψαρεμα αγαπητοι μου απο την webzen που παιρνετε αυτες τις ανουσιες αποφασεις, απλα μας κοροιδευετε οπως κανετε παντα. Καταστρεφετε τα εβεντ,η εκδηλωση ψαρεματος ηταν και ετσι ενα εβεντ που οι περισσοτεροι παικτες δεν ασχολουνταν τωρα μπορειτε και να το σβησετε,αλλο εβεντ που βλεπω τωρα ειναι η βροχη μετιν που εγινε στην συνεχεια superstone και στο αγγλικο φορουμ τωρα ειδα και megastone(10 metins μαζι) θα αυξησετε τα μετινς μεχρι να μην τα αντεχουμε ?(:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: και αν πιθανον βαλετε το ψαροπαζλ ετσι οπως ειναι το ψαρεμα θα βγαλουμε σε 2 μερες 10 κουτια ?( αλλαξτε τα πραγματα σε αλλα παιχνιδια να "διασκεδασουν" και αλλοι αλλου γιατι εμεις αρκετα νομιζω "διασκεδασαμε" με ολα αυτα τα updates (υπηρχαν και θετικα στις αναβαθμισεις δεν λεω αλλα τριπλασια αρνητικα)γυριστε καλυτερα το ψαρεμα οπως ηταν κανονικα και ας μπει και το ψαροπαζλ μετα που το ζηταμε

    δοκιμασα και εγω λιγο,παιζω απο laptop απο τις 10 δοκιμες μια φορα καταφερα και εκανα 3 hits στο ψαρι και μου λεει εχασες το δολωμα.αυτο που εχει καταφερει η εταιρια ειναι να κανει τους παιχτες να ξεχασουν οτι υπαρχει και ολας ψαρεμα στο παιχνιδι και επιπλεον το εβεντ ψαροπαζλ δεν θα εχει κανενα νοημα εφοσον θελω 1 ωρα για να πιασω ενα ψαρι

    Σχετικα με το εβεντ ψαροπαζλ η Cerise εχει προωθησει την ιδεα, βεβαια δεν νομιζω να εχει καμια σημασια για την εταιρια, ποτέ δεν ειχε.Αυτο που γνωριζω συγκεκριμενα ειναι οτι στο καινουριο χριστουγεννιατικο σερβερ Noel ειχε αυτο το εβεντ.Ισως θα μπει και στο Orion. :lol1::lol1::lol1::lol1: (just kidding)

    Συντηρήσεις πάνω απο συντηρήσεις αλλα δεν βλέπω κάτι ούτε για τα σεντούκια ούτε για τα οικόπεδα συντεχνίας.Έχουν περάσει 2 εβδομάδες,πότε θα βρεθεί αυτή η λύση??? Μετά τα χριστούγεννα ? ή απλα περιμένετε να το ξεχάσουμε ?



    Μια απάντηση απο τους αρμόδιους παρακαλώ

    Με αυτή την κίνηση εγώ κατάλαβα οτι οχι μόνο δεν τους ενδιαφέρει για εμάς(που το ήξερα καιρό) αλλα δεν ξέρουν και τι κάνουν.ο άλλος έμεινε με τα 100 μαγέματα δεν λυθηκε τίποτα με την αφαίρεση.Επίσης αφου έβαλαν σεντούκια στους παίκτες του Αιας απλα επρεπε να βάλουν και στους παικτες που εχουν φτιαχθεί πριν βγουν τα σεντούκια.Αυτό όμως,αποψη μου,δεν σημαίνει οτι οσοι δεν ειχαν τα σεντουκια παλιά τώρα πρέπει να τα πάρουν μέχρι και πενταπλάσια :whistling:

    Αγαπητή κοινότητα,


    κρίθηκε αναγκαία εν τέλει η αφαίρεση των σεντουκιών μαθητευόμενου από τους λογαριασμούς, για αυτό και έχουμε κλείσει τον σέρβερ αυτή την στιγμή.
    Λυπούμαστε για την τελευταία αλλαγή στα δεδομένα, θα σας ενημερώσουμε για όποια εξέλιξη.


    Η ομάδα του Metin2

    ΟΚ. λιγο αργα ομως δεν ειναι που οι περισσοτεροι τα εχουν ανοιξει ? τι με ενδιαφερει εμενα που μετα απο 6 ωρες ξυπνησατε, τα αρχαια εχουν γινει,τα αντικειμενα πηραν τα μπονους τους δεν περιμενουν εσας :lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

    Ναι όμως περίπτωση που είχε 5 παίκτες στο αίας κ τώρα στα 90λβλ έχει δωράκι 100 μαγέματα,75 ενισχύσεις,10 σεντούκια δράκου κ αλλα πολλά εγώ δεν το θεωρώ δίκαιο, είχα ενα σεντούκι εγώ όταν πήγα 90 οχι 5, να βάλω και εγώ τα σεντούκια απο τους άλλους παίκτες μου στην αποθήκη, όμως δεν μπορώ να το κάνω και ουτε θα μου δωθει κατι :(:( .Ειναι λαθος της εταιριας που επετρεψε στον παικτη αυτό όμως όσοι δεν το ήξεραν να το εκμεταλευτούν τώρα απλά ήταν άτυχοι.

    Τώρα, κάθε παίκτη στο Αίας και ένα σεντούκι μαθήτη στο Οριον δεν ειναι σωστό το σεντούκι απο 10λβλ στο Αιας να το πάρεις με τον 90αρι σου στο Οριον και να έχεις μαγέματα,σεντουκiα δράκου κτλπ. όσοι δεν είχαν παίκτη στο Αίας ? δεν μπορούν να πάρουν το σεντούκι απο άλλο παίκτη και να το ανοίξουν με μεγαλύτερο