Posts by giorgosp16

    στο 6ο και 7ο bonus μπορει να πιασει και +150 hp δεν το γραφει στο wiki 8-)

    Δεν ηξερα πως παει και πανω απο 6.. σε ευχαριστω για την απαντηση σου μεσα σε ολο αυτο το αλαλουμ που επικρατεί αυτες τις ημερες ..

    Καλησπέρα κοινότητα

    θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το μάγεμα κατοικιδίου , θα αλλάξει και το επίπεδο του κατοικίδιου λόγου χάρη επίπεδο 2 σε κάποιο άλλο ( 1 3 4 5 6 )
    ή θα αλλάξει μόνο το πόσο hp άμυνα και sp δίνει

    Ευχαριστώ

    το 2006 - 2007 δεν υπήρχε καν ο σερβερ

    2006 Μπορει να μην ηταν 2007 ομως ναι , θυμαμαι τον μεγαλυτερο τοτε να ηταν 56 λβ και στην τελικη απο ολα οσα ειπα εσυ αυτο σου ηρθε να απαντησεις?

    εγω παιδια παιζω απο το καλοκαιρι του 07 μπορει να ηταν και το 06 δεν θυμαμαι στα σιγουρα... ειχα αφησει το παιχνιδι το 2014 και επεστρεψα πριν λιγους μηνες , η αποψη μου ειναι ιδια ολα αυτα τα χρονια με εξερεση τα πρωτα χρονια του σερβερ , δεν βλεπεις πουθενα διαφήμιση του παιχνιδιου , αν η εταιρία φροντησει να το διαφημίσει πιστευω πως οι παιχτες θα αυξηθούν και σε σχεση με εκεινα τα χρονια τωρα για εναν νεο παιχτη το παιχνιδι ειναι 100 φορες πιο ευκολο απο οτι στις μερες μας

    αν εχει θεμα το cheat blocker και δεν κανατε τιποτα θα σας το διορθώσουν , υπομονή παιδια μεχρι την επίσημη ανακοίνωση

    τοσες μερες δεν ειχα θεμα εγω.. μεχρι εχθες το βραδυ.. και για εμας που παμε μαγεμενο δασος? πως θα κανουμε relog? θα ψαχνουμε τοση ωρα τον Εν Ται καθε φορα? ουτε χωρο στον καταλογο δεν μπορουμε να κανουμε..

    Αυτό το καινούριο bug τώρα δεν διορθώνεται ούτε με αποσύνδεση. Οπότε αν δεν έχω χώρο, δεν μπορώ να μετακινήσω τα πράματα για να σηκώσω π.χ. όπλο που πιάνει 3 θέσεις ή πανοπλία κ.τ.λ. Αναγκαστικά πρέπει να τα πετάξω κάτω.

    ΝΙΟΒΗ Ο DARCOON εγραψε εχθες :

    2) A delay when managing item stacks was introduced as an additional security meassure to prevent using an exploit.

    We are aware that some players currently find themselves unable to move items in their inventory or buy items from shops. We have already reported the issue to WebZen and a hotfix has been requested.

    Currently, relogging with your character may serve as a workaround until the issue has been resolved.

    Καλησπερα σας!

    τον τελευταιο καιρο και με ευκαιρια που υπαρχει το exp event περναω χρονο στην ατλαντιδα με ενα φιλαρακι , εχουμε ανοσια στην λιποθυμία και οι δυο. Ορισμενες φορες κολλάει σε σημειο που δεν μπορεις να κανεις τιποτα ( ουτε φιλτρα ουτε ξεμπλοκαρει ) θα φτιαξει μονο αν κλεισεις το παραθυρο η σε σκοτώσουν τα τερατα . Το γραφω μηπως εχει και αλλος το ιδιο θεμα μηπως το δουν και φτιαχτει .

    Ευχαριστω!

    Ειχα το ιδιο προβλημα , πρεπει να εχει θεμα η οταν φτανεις πανω απο ενα οριο στα λεφτα που μπορεις να κερδισεις απο τις πωλήσεις (?) η εχει να κανει με το ποσα αντικειμενα βαζεις ? (?) εμενα ειχε προβλημα και με δεσμη κασμιρ

    609-edbac16fb928168f5f2e41c9c1c9928a83a39aa8.jpg

    threea Wednesday, 12:11 pm

    Replied to the thread Update Update 20.5 – Η Νέα Εποχή του Εμπορίου.
    Post
    Αγαπητή κοινότητα, υπήρχε ένα λάθος στο κείμενο και την αναφορά στα δωρεάν αντικείμενα. Η σωστές ημερομηνίες ήταν εδώ: Σεντούκι Φεγγαρόπετρας/Ειδικές πωλήσεις Event! - 11.11. - 17.11.
    NIOBH εχει τελειωσει για ολους

    υπάρχουν και αλλοι αρχαίοι στο παιχνίδι, ίσως μια μερα καταφέρω να σας βρω.

    απο το 2007 και εγω εδω μπηκα ξανα στο τελος του προηγουμενου lockdown κλασικες μορφες ειστε και οι 2 boston1 ημουν στο φορουμ τοτε σιγουρα ειχαμε ανταλλάξει αποψεις και στο φορουμ

    Δεν χρειαζομαι καποιον φιλε να παω για εξπ ποτε δεν περιμενα και ποτε δεν θα περιμενω και θα κρεμομαι απο τις μπαλες αλλων.

    ξερεις τι ? εχετε χασει το νοημα πιστευω ειναι ενα παιχνιδι που οφείλεις να το παιζεις ομαδικα , ακομα και εγω που τωρα παιζω μονος οι δυνατοτητες μου ειναι λιγοτερες απο αυτους που παιζουν με παρεα , ομως οκ να ακολουθησω το σκεπτικο σου
    8 θεσεις για σφραγιδες δαχτυλιδια και οτι αλλο σε παει στα +1000% exp να παμε ολοι στο μαξ λεβελ να το παρατησουμε ολοι μαζι μετα ,