Posts by fallierou

    παιδια δεν ειναι δυνατον να μπαναρετε κοσμο χωρις να χρησιμοποιει παρανομο προγραμμα . στελνω ticket ,δεν λυνετε το προβλημα λετε οτι το λυσατε ,στελνετε απαντηση στο ticket οτι αυτο ειναι κ τερμα γιατι το ελεξαμε κ αφαιρεθηκαν οι αδικοι αποκλεισμοι ενω ξερετε πολυ καλα τοι αυτο δεν ισχυει κ μαλλον εγω το ξερω πολυ καλα οτι δεν ισχυει γιατι δεν εχω χρησιμοποησει τιποτα παραμονο κ λογοκρινετε και το τι γραφουμε στο φορουμ αντι να δειτε το προβλημα?Whitedrum μηπως αντι να κλειδωνεις τα thread μηπως να πεις καμια κουβεντα στους "συναδελφους" σου στην υποστηριξη!!!!

    στελνω ticket παιρνω μια γενικολογη απαντηση οτι εχω χρησιμοποιησει παρανομο προγραμμα(δεν εχει συμβει ποτε)στελνω δευτερο δεν παιρνω απαντηση,μιλαει ο αντρας μου με gm μεσα στο παιχνιδι κ του λεει"Αν καταφερει να πεισει η γυναικα σου την ομαδα....".Εγω να αποδειξω τι κ σε ποιον?ας μου στειλουν ποιο προγραμμα,ποτε ,ενα printscreen με τον παιχτη μου ,κατι...

    Εχω ban στο λογαριασμο μου απο την προηγουμενη συντηρηση,στελνω ticket ,δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε παρανομο προγραμμα!!!!!!! κ παιρνω αυτην την απαντηση

    ***Λογοκρίθηκε***


    πειτε μου τωρα εγω τι να κανω??ουτε ποιο προγραμμα ουτε ποτε ουτε τιποτα κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!! θα φαει κ κλειδωμα το νημα μετην αιτιολογια επικοινωνηστε μετην υποστηριξη !! με καποιο υπευθυνο μετην εταιρια υπαρχει δυνατοτητα επικοινωνιας?