Posts by Asferix!

    Μια απορια πλεον δεν μπορεις να συνδιασεις δροσια διατρισισ με διατρηση μαχης απο τα φεγγαροκουτα αυτο ειναι κατι μονιμο η ειναι μπαγκκ

    Δεν εχει γινει καμια ειδοποιηση πανω σε αυτο??

    Να μου ζησεις Βελουχιοτη μου!!!!!


    Και τωρα στα σοβαρα,Η σχεση εταιριας πελατων ειναι ακριβος το ιδιο με το παραλογο του στρατου .

    Διαρκως αλαζουν πραματα τις περρισοτερεσ φορεσ εισ βαροσ των πελατων (απο 6 καναλια 3 ,Δρακο, Υδρα,κλπ κλπ) και παντα χωρις να εξηγοθν το γιατι.


    Αν οντως στον Ελληνικο σερβερ πρεπει να ειναι 3ια καναλια δεκτον αλλα εξηγηστε μας γιατι?

    Προκαταβολικα μην με πειττε μισογυνη


    Αλλα το βρισκω ιδιεταιρα αδικο για την γιορτι της γυναικας να βαζουν φορεσιεσ και να ειναι μονο γυναικιεσ(εμεις δεν προσεφερουμε τπτ σε αυτεσ)

    Οι πλιοψηφεια του παιχνιδιου εχει ανδρες παιχτες και θεωρω πρεπον να μπουν και ανδρικες

    Μια απορια κατανοητο αυτο που λετε οτι ξεκινανε ιδια ωρα


    Πως γινεται να τελειωνουσουμε ιδια ωρα με τουσ ενωθεντες


    Πραγματικα εκπλησομε και μου δημιοθργουντε περετερο αποριεσ

    Συμφωνω Μεχρι σημερα οι γνωσεισ των GM εφτανε ωσ το ΔΤ.

    Πραγματικα αν ερονταν απεξω Δ.Ο θα μας εσωζε απλα πραγματα τα οποια περιμενοθμε μερες και λυση πολλες φορες δεν υπα


    Στα + της ημερασ οτι γινοντε καποιεσ ενωσεισ σερβερ

    Εμας δεν μας ενωνουν !

    Εμεις περιμενουμε το ιδιο με τουσ ενωθεντες!

    Εχω μερικες αποριες¨

    Πως γινετε ολοι οι σερβερ να ανοικουν σε συμπλεγματα και εμεις να ειμαστε αυτονομοι

    (Μονο απο αυτο κατι δεν παει καλα με τον σερβερ μας)


    Επισης κατι που θα ηταν πιο καλο για εμας ηταν να ερθουν ξενοι διαχειριστεσ που ξερουν το παιχνιδι και να ειχαμε επικοινςνια μεσω Ντισκορντ σαν την γερμανια


    Το οτοι οι ψθχεσ ειναι σε ειδικουσ σερβερ ειναι κατι καταδικασμενο εξαρχησ για την Ελλαδα αφου απ οταν 3εκινησαν δεν ειχαμε ισα δικαιοματα συμμετοχησ σε σχεση με τουσ αλλουσ σερβερ (δεν μεταφεροταν ο παιχτησ τουσ ειδικου σερβερ στο δικο μασ σε σχεση με τουσ αλλους)

    Εχουμε κουραστει σε καθε συντηρηση να φταχνετε 10 αχρειαστα πραγματα και να χαλατε 20 ουσειωδεσ

    Για τισ συντηρησεισ πιος ειναι υπευθηνος?

    Γιατι τετοια αδιαφορια ?

    Η εταιρια ειναι ενημερει για ολα αυτα που τραβαμε?