Posts by DarkSoul

    Καλησπερα παιδια.



    Θα ηθελα να αναφερθω σε ενα θεμα που μου προεκυψε πριν 3 μερες. Εκανα εχπ στον 3ο οροφο στις αραχνες και ξαφνικα με πεταξε και καθως προσπαθησα να ξανα επανασυνδεθω μου εγραφε οτι ο λογαριασμος εχει αποκλειστει. Μπηκα στα εμαιλς μου και εκει ειδα οτι μου εχει ερθει εμαιλ που λεει επρεπε να με αποκλεισουν τον λογαριασμο λογω bug/hack. Το θεμα ειναι οτι εγω δεν χρησιμοποιω ουτε bug ουτε hack προς οφελος μου. Απευθυνθηκα στο support για να παρω καποιες απαντησεις αλλα και απο εκει οι απαντησεις ηταν αοριστες. Η πρωτη απαντηση/ερωτηση που δεχθηκα ηταν οτι πως μπορω να περναω μεσα απο κολωνες. Αν το παιχνιδι κολλαει και δειχνει διαφορα εγω δεν ευθυνομαι σε κατι οπως οταν κανεις εφιπη επιθεση με το αλογο δειχνει στους συμπαικτες οτι περνας μεσα απο τοιχους αυτο ομως δεν σε κανει και hacker ή να κανεις exploit καποιο bug. Οταν τους ειπα οτι εγω δεν χρησιμοποιω κανενα hack / bug και οτι καποιο λαθος εχει γινει στην εκτιμηση και τους ειπα να το ξανα εξετασουν, η απαντηση ηταν οτι προφανως και εχει γινει ελεγχος και ο αποκλεισμος παραμενει. ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΝΕΝΑ HACK / BUG..... Αν ξερεις καποιος κατι και μπορει να με βοηθησει να απευθυνθω καπου θα το εκτιμουσα. Αυτο που γινεται ειναι αδικο και παρανομο!



    Απαγορεύονται οι συζητήσεις αποκλεισμών σε όλο το φόρουμ


    Κλειδώνει


    2.11.1 Απαγορεύονται συζητήσεις και θέματα τα οποία έχουν περιεχόμενο αποκλεισμούς και τιμωρίες που λάβατε στο παιχνίδι. Σε τέτοιες περιπτώσεις επικοινωνήστε με τον τομέα του Παιχνιδιού μέσω Ticket.

    Ναι ευχαριστώ με επιδιόρθωση διορθώθηκε, όμως συμβαίνει ξανά μετά από κάποιες ώρες και θέλει πάλι επιδιόρθωση.

    Αυτή την ανάλυση την έχω επιλέξει μετά από πολλές αλλαγές και δοκιμές. Είναι αυτή που με βολεύει πιο πολύ στο να ανοίγω πολλά παράθυρα. Οπότε δε θα την αλλάξω



    Αφού το πρόβλημα διορθώθηκε, το παρών κλειδώνει

    Καλησπέρα υπάρχουν δυο επιλογές . Στη πρώτη έπιλογη μπορείς να αλλάξεις τον κωδικό της αποθήκης σου ανοίγοντας την αποθήκη σου και παύοντας την επιλογή αποθήκης αν και εφόσον γνωρίζεις τον παλιό σου κωδικό . Ειδάλλως θα πρέπει να πας στο Gameforge client , να πατήσεις το γρανάζι δίπλα στον λογαριασμο που θες να αλλάξεις κωδικό . Έπειτα θα σου ανοίξει ένα browser στο οποία από εκεί θα κάνεις αλλαγή του αποθηκάριου . Θα ακολουθήσεις τα βήματα που σου λέει και ο κωδικός θα αλλαχθεί .



    Απαντήθηκε από GM και κελιδώνει