Posts by CrazySergios

    Καλησπέρα φίλε και καλώς ήρθες και πάλι.


    Παίζω από το 2009 με κάποια διαλείμματα. Συμφωνώ πάνω κάτω σε όσα λες, απλώς πλέον δεν υπάρχουν πολλοί παίκτες για να παίζεις με παρέα.. Περισσότερο έχει γίνει solo gaming θα έλεγα.


    Εμένα με χαλάει ότι πολλά πράγματα για μικρούς χαρακτήρες πλέον είναι ανούσια και έχει αλλάξει η νοοτροπία του παιχνιδιού.


    Παραδείγματος χάρη, αν ΔΕΝ έχει event, ποιο το νόημα να σπας metin; Να κυνηγήσεις να βγάλεις τι; Ένα λίθο τεράτων +4 (5m), έναν βιασύνης +4 (20m με το ζόρι) και καμία αύρα (7,5m) ; ... Ή boss; Αρχηγό ορκ, εννιά ουρές, Θάνατο, Αζαζέλ κλπ.. Να κάνεις ολόκλήρα dudgeon ή hunt για να πάρεις τι;


    Γενικά έχει γίνει λίγο μονοδιάστατο το παιχνίδι σε δρακόλιθους και event. Εγώ προσωπικά βαριέμαι τους δρακόλιθους του θανατά..

    Γενικά κι εγώ είμαι υπέρ της άποψης τα πιο μικρά "run" να έχουν καλύτερη λεία για διασκέδαση, αλλά η εταιρία είναι ξεκάθαρη ως προς το να έχεις ανάγκη να βάζεις λεφτά. Αν σου δίνουν επιλογές στα μικρότερα level δεν θα χρειάζεται να greedάρεις να φουλάρεις itemshop φορεσιές, κατοικίδια κλπ για να ανέβεις για yohara κι έπειτα.. Κι όχι μόνο Αζαζέλ κλπ, γενικά πριν τα 120 λέβελ πλέον μόνο δρακόλιθοι αξίζουν.


    Κάποτε το να πήγαινες έναν παίχτη 90 είχε κάποιο νόημα. Τώρα πλέον οι 90+ μόνο να φαρμάρουν πρέπει για μεγαλύτερο επίπεδο.. Σκέψου ότι οι "μεγάλοι" παίκτες στον server ξεπετάνε σε 1-2 μέρες 92 λέβελ παίκτες για τα μαγέματα και για την είσοδο σε dudgeons.


    Γενικά το παιχνίδι έχει χάσει την μοναδικότητα του θεωρώ με όλες αυτές τις προσθήκες.. Πριν χρόνια, το τι παίχτη θα φτιάξεις είχε κάποιο νόημα.. Παραδείγματος χάρη αν ήθελες bm ή τοξότη θα "χαιρόσουν" στα pvp αλλά θα σου έβγαινε η ψυχή να ανέβεις επίπεδο. Πλέον και αγριόσκυλο στην πρώτη πόλη να μπορούσες να διαλέξεις για παίχτη, κουμπώνεις δρακόλιους, φορεσιές και τέλος. πας 120.


    Εν πάση περιπτώση +1 στην ιδεάρα, αλλά για τους παραπάνω λόγους ξέρουμε ΣΙΓΟΥΡΑ ότι δεν θα πραγματοποιηθεί.


    υ.γ : Της ίδιας λογικής ήταν και η ιδέα μου κάποια χρόνια πίσω να αλλάξουν και οι λίθοι. Τι νόημα έχει το +150sp και το +300 hp και το +15 άμυνα, όταν πλέον μία πανοπλία σκοτεινόδρακου φτάνει να δίνει πάγιο bonus ζωής 6κ και μία πανοπλία σκοτεινόδρακου 730 άμυνα; Ας τους κάνουν να αναβαθμίζονται πέρα από το +4 σε ειδικό σιδερά μόνο από τους επίπεδο πρωταθλητές και πάνω με αναβαθμιστηκά που βρίσκεις μόνο σε yohara και πέρα. Θα δώσει λίγη δράση, ενέργεια και λογική.

    Καλησπέρα, αν και έχω στείλει και τίκετ κάποιες ώρες τώρα και δεν ξέρω πότε θα απαντηθεί, θέλω να δω μήπως κάποιος άλλος έχει το ίδιο πρόβλημα.


    Πάω να συνδεθώ το πρωί στο παιχνίδι και μου έδειχνε με κόκκινα γράματα πάνω από το "παίξε" ότι το παιχνίδι δεν είναι προσωρινά διαθέσιμο.


    Κάνω αποσύνδεση και πάω να ξανασυνδεθώ και μου βγάζει "άκυρα στοιχεία σύνδεσης" στον κωδικό..


    Λέω εντάξει, πόσο καιρό έχεις να κάνεις αποσύνδεση μπορεί να μπερδεύεσαι, Πατάω "ξέχασα τον κωδικό", μου έρχεται e-mail, κάνω τις διαδικασίες, όλα καλά. Πάω να συνδεθώ με τον νέο κωδικό και μου ξαναβγάζει "άκυρα στοιχεία σύνδεσης". Λέω κάτσε μην έχουμε φάει κάνα άσχετο ban, τόσα έχουμε ακούσει.


    Πάω να ανοίξω έναν παλιό λογαριασμό, βάζω το mail και τον κωδικό του, "άκυρα στοιχεία σύνδεσης". Πατάω "ξέχασα τον κωδικό" ξανά όλη η διαδικασία, βάζω νέο κωδικό "άκυρα στοιχεία σύνδεσης"...


    Λέω αν είναι δυνατόν.


    Φτιάχνω καινούριο λογαριασμό gameforge με καινούριο e-mail. (Μόλις έφτιαξα ένα νέο email μόνο για αυτό). Κάνω την εγγραφή, πατάω ολοκλήρωση εγγραφής, γυρίζουν όλες οι κλεψύδρες, επί 10 λεπτά κολλημένο, δεν ολοκληρώνει την εγγραφή. Κλείνω ξαναανοίγω τον client, πατάω εγγραφή με το νέο email, μου λέει ότι χρησιμοποιείται ήδη.. Λέω "εεε θα έκανε την εγγραφή, απλά είχε κολλήσει"¨.. Πάω να συνδεθώ με τον ολοκαίνουριο λογαριασμό, με νέο e-mail .. "άκυρα σοτιχεία σύνδεσης" ...



    Το έχει πάθει ποτέ κανείς ;; Ξέρεις κάποιος να βοηθήσει;;

    Συμφωνώ με αυτό που λες αλλά όταν λες (Εκβιαστές τι κάνουν?) γιατι αυτό είναι σοβαρό

    Δεν έχει πάρει κάτι το αυτί σου από παλιά; Πχ αν "έμπλεκες" με κάποιον από τους 10 μεγάλους του server ας πούμε σε βάζανε σε blacklist; Σε κυνηγούσαν παντού, μαθένανε ποια είναι τα μαγαζάκια σου και ασκούσαν βέτο σε λυτούς και δεμένους να μην αγοράζουν τίποτα από εσένα κλπ κλπ κλπ.


    Τέλος πάντων, πικρή ιστορία το metin πλέον..

    Αυτό είναι η πικρή αλήθεια με τον Ελληνικό διακομιστή. Πλέον παίζουν ελάχιστα άτομα, την αγορά την κινούν - ελέγχουν 2-5 άτομα και έχει πεθάνει αργά και σταθερά. Μόνο σε κάτι event Χριστούγεννα, Πάσχα κινούμαστε λίγο και στο lockdown 2 χρόνια πριν.


    Εγώ προσωπικά που προσπαθώ να κρατώ μία επαφή με το παιχνίδι, δυσκολεύομαι αφόρητα. Δουλεύω αρκετές ώρες κι έχω πολλές υποχρεώσεις με αποτέλεσμα να αφιερώνω λίγο χρόνο στο παιχνίδι. Επειδή στο μεταξύ δεν βάζω χρήματα για offline shops είναι ακόμα χειρότερο.. να βάζω 4-5 μαγαζάκια, να αφήνω τον υπολογιστή 4-5 μερόνυχτα ανοικτό, για να καταφέρω να πουλήσω πράγματα αξίας 1-2 won. Τα ακριβά αντικείμενα που βάζω σε κατάστημα δεν κουνιούνται με τίποτα... Ε και καταντάει κουραστικό όλο αυτό ..

    Καλησπέρα, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως ακριβώς λειτουργούν και ανεβαίνουν οι ικανότητες αυτές;


    Αλλά με λεπτομέρειες.


    Παραδείγματος χάρη Έχω ανοιχτή την απόκρουση στροβιλισμού σπαθιού στο επίπεδο 1. Πόσα επίπεδα φτάνει; Το ανεβάζω με τα βιβλία "Απόκρουση Στροβιλ. σπαθ." ; Σαν τις ικανότητες; 17 με 20;


    Και την ενίσχυση ικανότητας πως την ενεργοποιώ και την ανεβάζω; Μέχρι ποιό επίπεδο φτάνει και με ποιον τρόπο;


    Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όσους ασχοληθούν :thumbsup:

    Προσπαθώ να κάνω στρατιωτικό σε ένα μικρό παικτάκη..


    Αποστολή επιπέδου 18 : Παράνομοι της ερήμου.. Σερί αποτυχία 9 φορές. ΡΕ ΜΠΡΟ! ΝΑ θέλουμε 3 ώρες ένα quest. Και στην τελική γιατί αποτυχαίνει ο ρημαδοσταβλίτης; Δεν καβαλάω το άλογο καλά;;.. X(

    οι κρισιμοδιατρησεις μπαινουν μαζι με τα pots, αυτο που γραφεις στο τελος το κανει η εστιαση

    Θα έπρεπε να το κάνει η εστίαση αλλά δεν το κάνει. Λίγες φορές έχω αφήσει μικρά παικτάκια bakra που ξεκινάνε λευκού όρκου και καταλήγουν βόλτα στα chuong και τις γέφυρες..;

    Θυμάστε παλιά που είχαμε ένα topic με τις αποτυχίες μας;


    Εεε.. Με αφορμή τα σημερινά μου πάλι, είπα να το ξαναανοίξω, έτσι να σπαμμάρουμε λίγο .. :P


    1 μήνας cor draconis μάζεμα .. Ούτε ένα μυθικό ... ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ..


    Μετά είπα να το ρίξω στις αναβαθμίσεις να με παρηγορήσω. Έχω ένα δηλητήριο +5 με 43% μέση...


    Εεεε.. Μην τα πολυσυζητάμε. 200 παπυράκια, 2 φορές έφτασε +6. Μέχρι εκεί .. Τώρα το βλέπω +4 :cursing:

    Καλησπέρα,


    Επειδή είμαι λίγο δεινόσαυρος και λείπω καιρό θα ήθελα κάποιος να μου εξηγήσει λίγο τα παρακάτω.


    1.



    Αυτά τα event λειτουργούν στις ανακοινώσεις των επίσημων event του μήνα - όπως τώρα - όταν λέει σετ event στις ανάλογες ημερομηνίες, ενώ


    αυτά




    λειτουργούν σε καθημερινή βάση όπως παλιά 7 στα 7 ;


    Ή τα δεύτερα που ανέβασα δεν ισχύουν πλέον και έχουμε μόνο τα σετ event τα οποία και μπαίνουν όποτε τύχει και ανακοινωθούν;;

    Ρε παιδιά, κάνω σε ένα παικτάκι μικρό άλογο, ικανότητες και βιολόγο τώρα τελευταία..


    Το πρώτο πρόβλημα ήταν ότι έμπαινα πχ σήμερα και διάβαζα όλα τα βιβλία μαζί και έδινα τον βιολόγο.. Μεσημέρι ας πούμε. Έμπαινα την άλλη μέρα ίδια ώρα και διάβαζε τα μισά βιβλία και ο βιολόγος έλεγε "έλα ξανά σε 2 ώρες" κλπ..


    Λέω ιδέα μου θα είναι ..


    Κάνω χθες το μεσημέρι αποστολή αλόγου από επίπεδο 12 στο 13. Μια χαρά.


    Πάω να την κάνω τώρα και συμβαίνει το παρακάτω.



    ΠΩΣ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΣΕ 7 ΩΡΕΣ;; Καταρχήν ας ξεκινήσουμε από τα βασικά. Εγώ ΚΑΘΕ μέρα 6 το απόγευμα πιάνω βάρδια στην δουλειά μου. ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΑΛΟΓΟ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ;;...


    Δηλαδή όχι μόνο έχουμε ξεπεράσει το 24ωρο, το παιχνίδι θέλει περίπου 30-31 ώρες να κάνει reset αποστολή αλόγου ;;;....


    Τα βιβλία πάλι, διάβασα 4 από τα 7 .. Στα 3 "Το chi εχει πλυμμυρήσει το σώμα μου".. Στο μεταξύ βιβλία χθες διάβασα 2 το μεσημέρι γιατί 3 είχα ραντεβού...


    Εντάξει ξέρουμε ότι η εταιρία "κλέβει" στα πάντα για να αγοράσουμε επιταχυντές, εξορκισμού και τα συναφή, αλλά όχι κι έτσι... 30 ώρες+ για resset...

    Γενικά τα rates του παιχνιδιού είναι αρνητικά στα πάντα. Για να μπορεί να σου τρώει λεφτά και για να σε κάνει να συνεχίζεις να παίζεις..


    Rates σε βιβλία περίπου 33,3% (Γιατί με προσεκτική ανάγνωση με χ2,5% πάει 100% επιτυχία και επίσης μία ικανότητα από μ1 για g1 θέλει 55 πετυχέμενα βιβλία και στο σύνολο με ΑΠΕΙΡΑ πειράματα, μία ικανότητα τρώει περίπου 150 βιβλία. δηλαδή 1 προς 3, που σημαίνει στο περίπου 33,3%)


    Rates σε quest αλόγου. περίπου 30-40%. Μου έχει αποτύχει μέχρι και 9 φορές σερί. Σπάνιες περιπτώσεις το πιάνει με 1-2 προσπάθειες.


    Rates σε σπάνιο drop από μέτιν (πχ event items) - όστρακα - κ.ο.κ 10-20%


    Rates σε 75+ αντικείμενα στην αναβάθμιση θα έλεγα 25-35% σε όλα τα + και περίπου 10% από +8 για +9.


    Rates σε ζωδιακά, πρέπει να είναι 5 με 25% από +6 και πάνω.. Δηλαδή 25% - 20% - 15% - 5% κάπως έτσι (Από προσωπική εμπειρία)


    Αδερφέ, το συναίσθημα το έχουμε νιώσει όλοι.


    Να φαρμάρεις αντικείμενα και να ξοδεύεις 10άδες γουόν επί εβδομάδες για να μαζέψεις αναβαθμιστικά και παπυράκια δράκου.


    Να λες "Επιτέλους μετά από 2-3 εβδομάδες σκληρού farming και αγορών κατάφερα να μαζέψω αναβαθμιστικά και παπυράκια για να κάνω 5 αντικείμενα +9"..


    και καταλήγεις να μην δεις ΟΥΤΕ το +8 ....


    Να χάνεις πράγματα κόπου 3 εβδομάδων σε ένα τέταρτο και να είσαι πάλι στο μηδέν...


    το ίδιο και με δρακόλιθους.. Να παλεύεις να κάνεις μυθικό τέλειο σε τελευταίο επίπεδο και μετά από μήνες ξέρω 'γω, να σου βγαίνει με 2 μπόνους..


    Να δίνεις ΠΕΡΙΟΥΣΙΕΣ για φλόγες δράκου και μετά από 3 πατήματα να είναι ακόμα με 2-3 μπόνους..


    Και εντάξει.. Για ανθρώπους που παίζουν 12 ώρες την μέρα ΚΑΘΕ μέρα, ίσως να μην είναι τόσο τραγικά.. Για εμάς που έχουμε σπίτια, νοίκια, δεή, και δουλεύουμε 12ωρα, έχουμε χρόνο να παίζουμε 1-2 ώρες ανά 2 μέρες δεν θα πω κάτι.. Είναι unplayable.. Για αυτό οι περισσότεροι το γύρισαν σε moba games και παίζουν παιχνίδια του μισάωρου.. Γιατί χωρίς άπειρες ώρες και άπειρο χρήμα στο metin, κλαις σε μία γωνία σε εμβρυακή στάση...

    Καλησπέρα,


    Ενώ παίζω το παιχνίδι, ξαφνικά μπορεί να με πετάξει.


    Και αν με πετάξει (Που δεν θα έπρεπε αλλά ας μην το σχολιάσω) κάποιες φορές μετά όταν πατάω σύνδεση στο ίδιο παράθυρο, ενδέχεται να μου πει ότι "Υπάρχει σφάλμα σύνδεσης με τον server κλπ κλπ κλπ"..


    Άντε μέχρι εδώ , όσα νεύρα και να έχω, τα μαζεύω και πάω παρακάτω..


    Μετά ανοίγοντας τις επιλογές λογαριασμών στο gameforge client, μου βρίσκει ότι ο βασικός λογαριασμός είναι ακόμα μέσα (Όχι συνδεδεμένος στο παιχνίδι, το έχω τσεκάρει) αλλά μέσα σαν "παράθυρο" και δεν μπορώ να το ξαναανοίξω..




    Ρε κάνω restart τον client, τίποτα. Κλείνω τα πάντα από task manager και restart, τίποτα... Κάνω restart ολόκληρο τον υπολογιστή (Από απελπισία) τίποτα.. Αν δεν περάσει ένα μισαωράκι δεν ξεκολλάει...



    Ξέρει κανείς γιατί; Έχει κάποιος κάποια λύση;


    ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΕΥΘΥΝΕΣ 100ΑΡΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ETHERNET ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ 9-10 MS... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

    Το ξες τόσα χρόνια ποτέ δεν ενημερωνόμαστε σωστά όταν σταματάει ο παιχνίδι μετά πηγαίνει στη νασα λόγο της υπερβολικής σκέψης που κάνουμε κάθε μέρα με τις πατέντες εδώ μέσα

    Ότι πιο τίμιο έχει ειπωθεί εδώ μέσα.

    Κάθε εβδομάδα δικαιουσαι να κάνεις 3 ακκ και αυτό έγινε για να μην γίνονται μποτς

    Καλή στρατιγική ..


    Τα botάκια παρτάρουν, κι εγώ για να έχω 8 παικτάκια σε ένα acc και να μην ανοίγω 4 mail , χρειάζομαι 3 εβδομάδες προετοιμασία ... X/


    Edit : Και αφού είναι αυτός ο λόγος - που τον φαντάστηκα εξ αρχής - γιατί δεν υπάρχει αναφορά την ώρα που βγαίνει το πρόβλημα;; Ο μέσος παίκτης πρέπει να είναι κινητή εγκυκλοπαίδεια των ενημερώσεων για να τα μαθαίνει...

    Update 9 ώρες μετά.


    Ακόμα δεν μπορώ να φτιάξω λογαριασμό :thumbdown:


    Τα botάκια αλονίζουν, εγώ δεν μπορώ να κάνω λογαριασμούς.


    Ας βάλω μία 50άρα paysafe στο happy hour .... :thumbdown::thumbdown:


    ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ Η ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ. ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑΝΕ.. ΚΑΤΑΛΗΞΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ 2 ΣΕΡΒΕΡ ΛΟΓΩ ΤΩΝ STREAMER - ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΩΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ ΜΩΙΚΑΝΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ...

    Καλησπέρα.


    Κάθε φορά που επιστρέφω σε αυτό το παιχνίδι βρίσκω και μία νέα χαζή λειτουργεία ή ένα νέο τελείως χαζό bug.


    Μου έρχεται εμένα να φτιάξω 40άρια παικτάκια για να μαγέψω ένα πανσέληνο που είχα για cors.


    ΘΕΛΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ 8 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ACCOUNT ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ 8 ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ.


    Φτιάχνω 3. Μετά δεν με αφήνει. Υποθέτω για bot;


    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟ ΣΦΑΛΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ...


    Δηλαδή εγώ που γύρισα 3 το πρωί σχεδόν από την δουλειά και με όόότι κουράγια είχα είπα να βάλω μερικά παικτάκια σε autohunt και πρέπει ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ticket ΤΕΤΟΙΑ ΏΡΑ ;;...



    ΣΦΑΛΜΑ ΣΕ ΤΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΑΝ CLIENT; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ; ΣΦΑΛΜΑ ΣΕ ΤΙ ;;;


    Έχετε δει εσείς ποτέ άλλη πλατφόρμα από το 2015 και μετά ας πούμε που βγάζει σφάλμα και δεν έχει επεξήγηση ή κουμπί αποστολής σφάλματος αυτόματα;;


    Πρέπει να μπω στο support, να κάνω ολόκληρο ticket , να περιμένω 2 μέρες να το διαβάσουν, να περιμένω άλλη 1 σε περίπτωση που προωθηθεί ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 8 ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ ΣΕ AUTOHUNT; Καλύτερα να βγώ να κυνηγάω εγώ αρκούδες, σκυλιά και γουρούνια παρά οι τοξότες μου άμα είναι για τέτοιο κόπο.. :thumbdown:


    Κάθε μέρα και κάτι καινούριο. Από τα πιο απλά μέχρι τα πιο σύνθετα.


    Μην περιορίζεσαι μόνο στη Yohara. Αυτό με τα κανάλια είναι γενικά ένα πρόβλημα.


    2ος όροφος; Συγκεκριμένοι παίκτες με αυτόματο κυνήγι στο δωμάτιο αναγέννησης επί εβδομάδες να κάνουν 70άρηδες για τα μαγέματα. Και άμα τους φας; Μπαίνουν με τον "Πρωταθλητή" παίκτη τους και σε σταμπάρουν σε όλο το παιχνίδι.


    Κέντρο ορκ για τους μικρούς μας φίλους; ΧΑ! Βρες το άδειο να φαρμάρεις.


    Bakra; ΧΑ ΧΑ! όλοι παντού αυτόματο κυνήγι για cors.


    Δαιμονικός;;; ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!.. όσο πάει γελάμε περισσότερο με τις πίστες..


    Bossάκια κάθε είδους ; ...


    Γενικά τα περισσότερα κανάλια θα βοηθούσαν. Το έχουμε ζητήσει 120 φορές....


    Θέλει ο μέσος ξένος σέρβερ να κάνει αποστολή για βέρα ας πούμε; Σε λίγες ώρες έτοιμο... Θες στον Ελληνικό; ΧΑ!




    Συνενώθηκε~ DarkSoul