Posts by ZedronKing

    Σπάζοντας μέτιν κανεις δρακόλιθους οπότε μία η άλλη :P


    Αν θες να δεις ένα σχετικα ΌΚ κέρδος βρες αλλα 3-4 παλικάρακια στα κυβικά σου καντε μια συντεχνια πηγαιντε επιπεδο 90 και μπειτε μέλευ , απο 4 παράθυρα ο καθένας.

    Επίσης ανέβασε μια σαμάνα ταυτόχρονα με εσένα , παντρέψου τη και χρησιμοποίσε την βέρα σας.


    Η αλχημεία αργά η γρήγορα θα σου γίνει απαραίτητη.

    Moudania Μπορω να καταλαβω εσυ γιατι ασχολείσαι και σχολιάζεις ενω δεν παιζεις?

    Τουλαχιστον εμεις είμαστε ενεργοί.

    Αν δε σου αρέσει , Κλεισιμο παραθύρου και αντε στην ευχη του Θεου.

    Η αγορά ειναι ειναι στα πολυ κάτω της , ειδικα για τους μεγαλους παικτες που αναζηταμε πιο σπανια αντικειμενα , γιαυτο καθε μηνα ζηταμε συγχωνευση σερβερ η κάποια δραστική αλλαγη.

    Εκανες ενα ποστ για να κανεις παραπονα για θραυσματα , δε ξερω αν το καταλαβαινεις ... για ΘΡΑΥΣΜΑΤΑ που τα χαριζουμε η τα πουλαμε μερικα στο γενικο η ΑΝ τα πουλησουμε τα δινουμε σε πολυ χαμηλη τιμη!

    Σου λεω δεν εγινε και τιποτα , αυτο ΔΕΝ ειναι χασουρα η αποτυχια δε μπορω να καταλαβω γιατι δεν το αντιλαμβανεσαι , προσπαθω να σου πω να μη κανεις καν ποστ για κατι ΤΟΣΟ αμελητεο , να πω οτι μαγεψες το πετ σου 50 φορες με 20γον το μαγεμα οκ , να καταλαβω την ξενερα , να πω οτι πατησες το ζωδιακο για +9 με σιδερο 40 φορες παλι να το καταλαβω , να πω οτι πατησες το φυλαχτο παγου για +15 και εσπασε με 30 μαγικες και ΠΑΛΙ να το καταλαβω!


    ΑΛΛΑ για τα θραυσματα ρε μεγαλε???? τοσο ευαισθητος μας βγηκες? αμα απο τωρα σου φαινονται αυτα αποτυχιες θα δυστηχησεις στο παιχνιδι αυτο δε σου ταιριαζει. Το metin2 ειναι προγραματισμενο να κανεις 10 προσπαθειες και με σπανιοτητα να πετυχαινει η 1 , οχι να αποτυχαινει μονο 1, αυτο δεν εχετε καταλαβει πολλοι εδω μεσα.


    Υ.Γ. Η νεα αρμορ στο +8 παει με σιδηρουργιας , οποτε αμα την εχεις +8 πιστεψε με ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ τι θα σου φαει αργοτερα ΟΥΤΕ τι εστι αποτυχια.

    Μακάρι στο παιχνίδι όλες σας οι αποτυχίες να ειναι το οτι δε μπαινουν τα μωβ θραυσματα στην ασπιδα... πραγματικα.. το 90% δεν γνωριζει τι σημαινει βαρβατη και ακριβη αποτυχια εδω μεσα μεχρι να παιξει στις μεγάλες πίστες.

    Μη παραπονίεστε αυτα δεν ειναι τίποτα ουτε ειναι σοβαρά εξοδα.

    Και επισης να μην ακουτε οτι σαλια λεει ο καθένας αα το εκανα με 1 πατημα και 1 παπυρο , οι μισοι το κανουν για να σας μπριζωσουν και να το παιξουν εξυπνοι , ναι ενα ιτεμ μπορει να παει γρηγορα αλλα τα αλλα 10 δε θα πανε , και σας λενε μονο αυτο που παει.

    Μην ειστε ευκολόπιστοι.

    Δεν θελω να το παιζω καποιος εξυπνος αλλα αυτο που αναφέρεις στη δημιουργια του ποστ για το οποιο εκφραζεις ενα παράπονο μου ακουγεται σαν


    -Aχ μου εσπασε η ασπιδα μαχης για +7 50 φορες ελεος δηλαδη αυτο το παιχνιδι... so what ρε μεγαλε , και 1000 να σου σπασει , ειναι αμελητεο το εξοδο ειδικα με τις τιμες τον θραυσματων πλεον , ενα ραν να τρεξεις μελευ / νεμερε / ραζα ακομα , βγαζεις 10 προσπαθειες προσθηκης .

    Σκεψου το λιγο


    Δηλαδη μετα που θες 300 μαγικες πετρες με 12-13 won /1 για την αρμορ και αλλες 400 για το οπλο τι θα κανεις?? η για τα τυχαια βιβλια αλογου 50γον / 1?


    Πολυ ευαισθητοι μας βγηκατε μερικοι...

    Κράτα σαν συμβουλή

    Όταν είσαι μεταμορφωμένος = εστίαστε στο δυνατό σε τέρατα.

    Όταν δεν εισαι μεταμορφωμένος = εστίασε στη δύναμη εξ επαφής ( Πόρκυ πχ).

    Γιαυτό πολλοί αγοράζουν μίνινταλ απτο ΙΣ , που δίνει 20 % τέρατα.

    Καλησπέρα στην ομάδα εχω μια απορία που αφορά τον ναό αίνιγμα είμαι πρωταθλητής 2 level και σκοτώνω αρχηγούς από 103 μέχρι 120(δείχνει να έχω κανονικό τρόπο). Πήγα και σκότωσα αρχηγούς από τον κόλπο νεφρίτη, ναο οχάο και μαγεμένο δάσος (κυρίαρχο) και δεν μου έριξε τον πάπυρο για τον ναό αίνιγμα. Πρώτα πρέπει να κάνω κάποια αποστολή ή κάτι άλλο ή απλά είναι δύσκολο τον Drop; έχω σκοτώσει πάνω από 200 αρχηγούς με διπλό γάντι.

    Καλησπέρα.

    Πρωταθλητής 2 level και χάρτες του τύπου - Κόλπος νεφρίτη , Ναος οχαο και Μαγεμένο νομίζω δεν ταιριαζουν πλέον στην ίδια πρόταση όσον αφορά το ντροπ πλην των καπών και γαντίων κλεφτη αντε και Πράσινα φίλτρα.


    Πρέπει να φας τα πιό νέα μποςς. Λογικο να μη σου ρίχνει.

    Zed σοβαρά πιστεύεις αυτά που λες ; Υπάρχει περίπτωση να βάλει κανείς ευρώ για να πάρει 790 ΔΝ ; Πόσοι παίζουν ακόμα με ΔΝ; 'Η νομίζεις ότι αυτό που παίζεις είναι ένα παιχνίδι και όχι ένα ξέπλυμα αντικειμένων; Ακίνητος να κάτσεις εδώ μέσα κερδίζεις 200-250 won το μήνα, (άσε τα άλλα τα κέρδη τα καλά).

    Τέλος πάντων δεν θα σας ανοίξω εγώ τα μάτια, δείτε τι γίνεται γύρω σας.

    Δε καταλαβα το να βαλει κανεις ευρω για να παρει 790 ΔΝ που λες , εννοειται θα βαλει εαν μπορει να παιξει για να παρει πισω ιτεμς αξιας 3000 ΔΝ με τα λεφτα που θα εδινε για 790 ΔΝ , δε με νοιαζει τι ειναι σαν παιχνιδι κοιταω την δουλεια μου, μιλαω για το παικτικο κομματι οτι αυτη η προσθηκη για εναν παιχτη ενεργο που θελει να grindarei ειναι πολυ value .

    Ας σταματησουμε να κράζουμε οτιδηποτε καινουριο μπαινει στο παιχνίδι σαν να εχουμε προκαταληψη , αντικειμενικα το πασο ειναι ΚΑΛΗ προσθηκη. Υπαρχουν αλλα προβληματα σοβαρα , αλλα οχι αυτο. Μαθαμε όλοι να παίζουμε τζαμπατζιστικα και οποιος βάζει για ιτεμ σοπ ειναι δακτυλοδεικτουμενος.

    Οσα δε φτανει η αλεπου...

    Το χωρις αντικρισμα δειχνει ποσο ασχετοι ειστε μερικοι εδω μεσα γιατι το ακουσα και αλλου , ελα λιγο να τα βαλουμε κατω σα παιδακι νηπιου που εισαι.

    Δινεις 790 ΔΝ για το Πασο , ΜΟΝΟ ο τελετουρικος που δινει βγαζεις τα λεφτα σε αξια πίσω , τωρα τι θες να πουμε , 5 ευλογιες ?? (αλλα 700 ΔΝ περιπου) Μαγεμα κατικοιδιου ? (αλλα 450) , Φυλαχτο για κακο ματι 7 μερες?? ( Αλλα 400) , Μαγεματα αντικειμενων , ψυχες , Ντονι πετ , κοσμηματοθηκες? Απο τα πιο χρησιμα αντικειμενα στο παιχνιδι?:D

    ΔΗΛΑΔΗ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ... , οτι δινεις λεφτα για κατι Χωρις αντικρισμα??? δινεις 800 ΔΝ ΓΙΑ 3000++ ( αμα παιξεις και δε ξυνεσαι κλαιγοντας στη πόλη )

    Μη γραφετε μερικοι απλα για να γραψετε και να κλαψετε, βαλτε τα κατω με χαρτι και μολύβι και μετα να παραπονιέστε . Μολις ακουτε τι λέξη ευρω απλα οι περισοτεροι Ελληναραδες βγαζετε σπυρια , γιατι τα θελετε ολα τσαμπα , και δε καταλαβαινεται οτι καποιες φορες πρεπει να πληρώσεις για κατι καλο.


    Mercy....

    Επίσης , από οτι ειδα τα battle pass τα κάναν για όλους τους σέρβερ , μαλλον λογικά θα είμαστε και εμείς. (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ)

    Ειναι ενα πρώτο βήμα θετικό και μικρό που με κάνει να ελπίζω σε μελλοντική συγχωνευσή μπας και παίξουμε με προδιαγραφές ενός υγιης σερβερ.

    Για τη 1η ερωτηση , οχι δεν τα χανεις , Ουτε ΗΠ ουτε ΣΠ ουτε Αμυνα , Ουτε τα Βιβλία.

    Για τη 2η θεωρω πως οχι αλλα και να επηρεάζεται ειναι αμελητέο , οι Κολώνες επηρεάζονται απο το Δυνατό ενάντια σε μετινς %.

    Διαφωνώ , τα σοβαρά λάθη πρέπει να πληρώνονται , πριν πατήσεις αποδοχή ή άνοιγμα μαγαζιού να τριπλοτσεκάρεις , δε σου φταιει κανένας άλλος, ουτε σου βάζει κανεις το μαχάιρι στο λαιμο να κανεις μια συναλλαγη η να ανοιξεις μαγαζακι γρήγορα.

    Είναι δική σου ευθύνη και μόνο και έτσι προσέχεις στο μέλλον, καμιά φορα πρέπει να πάθεις για να μάθεις όπως λέει και η κοινωνία.