Posts by ZedronKing

Οχι παρε ενα φθηνο εξοπλισμο να τον πας 75++ και αγορασε ενα δηλητηριωδες σπαθι και μια ατσαλινη, μην επενδύσεις σε χαμηλα αντικείμενα , μετα θα θελεις να τα δωσεις για αυτα που σου λεω. Και μαζευε χρημα να βαλεις αλχημεια.Ειναι το ΠΑΝ

Δε θα τελειώσει , θα φυτοζωει ,για χρόνια ακομα πολλά. οπως το L2.

Εχουμε ήδη βαρεθέι, εχουν κλεψει τοσο πολύ που πλεον ειναι ολοι δακτυλοδεικτούμενοι και οι ιδιοι βαρέθηκαν. οποτε το παρατησαν το χομπυ και οι ιδιοι.

Δεν αξίζει , ξεκάθαρα διότι ύπαρχουν απλά και αντικειμενικά καλύτερες επιλογές. Ο μονος λογος που παιζουν οι υπαρχων παιχτες ειναι διοτι εχουμε τοσα χρονια

στη πλατη μας και λυπομαστε να τα διαλύσουμε , εχοντας μικροπαρεες μεταξυ μας.

Συνένωση θελει ο σερβερ μας, χωρις πολλά πολλά , με αλλον αντιστοιχης μοιρας στην ευρώπη. Δεν έχει σημασια αν διαφωνούν μερικοί , είναι η μόνη λύση.Δε μιλάμε για το οτι δεν εχουμε φιλους, δεν κουνιέται η αγορα πλεον! Τουλαχιστον , ανοίξτε τα διαδικτυακά σύνορα με το πάσο που αλλάζει κάποιος σερβερ και κάνει μεταφορά. Να σωθούν όσοι μπορουνε. Πληρώνω οσο οσο

Μηπως σε όλα τα BOSS μιας και βγάζει το μεγαλύτερο damage μεταμορφωμενος απο όλους τους χαρακτηρες? εχεις ιδεα?

εχεις παιξει ποτε ninja να δεις πως θερίζουν και κοβουν τα στιλέτα απο κάτω οταν βαράς? που μέχρι ο σαμανος να κανει 5 χιτ ο νίντζα εχει κανει 15?

Ε προφανώς και νιντζα θα εχει ο νοημων παιχτης, αφου γράφει τη μεγαλύτερη ζημια στο παιχνίδι. τι θα έχει σαμάνο κομπάρσο που ο καθένας έχει απο έναν αποκλειστικά δικό του σε 2ο παράθυρο? δεν έπιασα την ειρωνια:/

Σαν νίντζα που έχω θα ελεγα

Ζημια ικανοτήτων και αντισταση ζημιας ικανοτήτων ειναι τα 2 βασικα που θα πρεπει να εχει ο ασπρος κατ εμενα μη πας να γλιτώσεις την ζημια ικανοτητων απο το κόστος γιατι αργότερα θα τη χρειαστεις, το 3ο δεν εχει τοσο σημασια εως καθολου

Τωρα για το κόκκινο προτιμώ τη μεση αντίσταση απο την αμυνα , γιατι στα τέρατα που σου κόβουν 4κ Χιτ το 10% της μεσης αντίστασης ειναι 400, ενω η 200 ωμή αμυνα σε βοηθαει λιγότερο. ειναι όλα θεμα μαθματικών.

στις μικρές ζημιες η ωμη αμυνα ειναι καλύτερη αλλα δε νομιίζω να σε νόιαζουν τα αδύναμα τέρατα, στις νεες πίστες κατω απο 3 χιλιαρικα χιτ δε υπαρχει..

Συμφωνώ πάρα πολύ. Προσωπικά πρεπει να εχω ξεχωριστό παράθυρο στο μπλέ βασιλειο ενω ειμαι κόκκινος για να κανω αγοραπωλησιες.

Οταν πάς 1 λεβελ πρωταθλητη στα νεα τερατα σκάς MISS , σαν να εχουν προκαταβολικά 100% απόκρουση. Ανεβάζοντας την ακρίβεια αναιρείς την απόκρουση τους , και τους σκάς χιτ, αλλιως δεν κοβεις τίποτα.

Θέλει 40 βιβλία πετυχημένα για Περφεκτ, Μ1-Μ2-Μ3.... G1-G2-G3 απο ένα βιβλίο . Σου δίνει 20% ακριβεια στο Π αλλα χρειάζεσαι και άλλο από αντικείμενα, δε φτανει το 20%

Οτι πληρώνεις παιρνεις σαυτή τη ζωή... αμα δώσεις ευρώ παιρνεις ηρεμία και σωστό κατάστημα... από την άλλη εαν δώσεις 500 yang παίρνεις τα 3

% του φορου που πουλάς απο κάθε αντικέιμενο ως προμήθεια..

Εμένα με αφήνει κανονικά ( εχω δέσμη κασμίρ πάντοτε όμως ) . Παλιά μου το έκανε και μένα οταν αργόυσα νομίζω πολύ να το στήσω, αλλα εάν το κάνεις γρήγορα νομίζω παρατήρησα οτι δουλευει .

Οι πιο πολλές που το κάνουν αυτο το κάνουν για να τσιμπήσουν κανενα αντικείμενο από κανέναν Σκληρό όταν τον φάνε ύπουλα .

Περιπτώσεις εννοώ , όχι τίποτα άλλο ...

Ενδιαφέρομαι να συμμετάσχω και εγώ , σε ομαδική συνεννόηση με τους υπολοιπους, στείλτε μου μυνημα εαν θέλετε γνωρίζω πάρα πολλά περί του παιχνιδιού.

Θα ήθελα να ρωτήσω για ποιο λόγο @threaa ειμαστε ΠΑΝΤΑ παραγκωνισμένοι στα ευρωπαικό εβεντ και σερβερ εμμεσα οπως και την προηγούμενη φορα.

Δηλαδη το ελληνικο community υπαρχει για να υπάρχει δεν εχει καμια προσβαση σε κατι που αφορα την υπόλοιπη ευρώπη σε ανταμοιβές.

Γιατι αυτο παρακαλω ? Σε άλλη εταιρία ανήκουμε?

Ξερω οτι δεν αποφασίζετε εσέις για αυτο αλλα κάτι παραπανω θα γνωρίζετε εκ του θεματος.

Δημιούργησα ένα ερωτηματολόγιο σχετικα με το Metin2GR αν εχετε χρόνο συμπληρώστε το είναι ουτε 3 λεπτά υπόθεση για να εκφράσει ο καθένας τη γνώμη του . Πού μπορώ να το δημοσιέυσω χωρίς να λαβω προειδοποιηση , ωστε να το δει ο κόσμος??

8)