Posts by morder2

    συγγνώμη που στο χαλάω αλλα δν νομίζω.
    Χειρότερο μπορεί να γίνει καλύτερο δεν νομίζω.
    Απο οτι είδα στο πρόγραμμα τα αλλα τρώγονται...
    Θα δείξει.

    Αααα σε συγχωρείς... :P
    Εμενα όπως εδώ έτσι και στο παιχνίδι έτσι με λένε. Μερικές φορές χωρίς το 2.
    Ααα δεν φταίω... :rolleyes: ας έψαχνες να με βρεις :P
    Ακόμα να το χωνέψω πως ένας 27ρης στο έκανε αυτό..πόσο χαμηλά εχει πέσει...δηλαδή επί 1.5 χρόνια και σε δούλευε.. απορώ.. πόσα απο αυτά που σου έλεγε να ειναι αληθεια? Δεν σεβόταν τους κοπους σου την αφοσίωση που του έδειχνες την ΕΜΠΙΣΤΟΣΎΝΗ που του έδειχνες.. ελεος δηλαδή. Ειμαι σίγουρη πως και στην καθημερινότητά του ετσι είναι..δουλεύει τους γυρους του.
    Δεν πειράζει Σεργιε ρόδα ειναι και γυρίζει κάποτε θα τα βρει μπροστα του και ΕΣΥ θα εισαι καθαρός σαν κρύσταλλο.
    Δεν σε γνώρισα πότε Σέργιε.. μονο από τα ποστ σου...πάντα σε θαύμαζα σκομα και τωρα πιο πολυ γιατί δεν άφησες να σε πάρει απο κάτω.Είσαι ένας νεαρός με ηθική και αξίες. Κράτα το αυτό και μην αλλάξεις ΠΟΤΈ και για ΚΑΝΕΝΑΝ.
    Βλέπεις την υπογραφή μου??
    "Φτάσε οπου δεν μπορείς παιδί μου.Μην ντραπείς αν έπαιξες καλά και έχασες".
    Αυτός εισαι εσύ! !!
    "Να ντραπείς που έπαιξες κακά και κέρδισες ".
    Αυτό για τον "φίλο " τον 27ρη.
    .

    Sergie!!!
    Δεν ξέρω τι να πω... ;(
    Απο τα λίγα και αξιαγάπητα είσαι.
    Γύρνα με το καλό απο τον στρατό και εγω οπως ο Dzakos σε ότι μπορώ.
    Ειναι πολυ κρίμα...
    Τελικά σε αυτό το παιχνίδι δεν μπορείς να εμπιστευτείς κανέναν...ούτε τον "φίλο "μεσο skype..
    Αρε Σεργιε.... ;(

    Αυτό ειναι prive server.
    Καμία σχέση.. με official.. δεν καταλαβαίνω γιατί το ανέβασες αν και απαγορεύετε να το διαφημίσεις
    Αν θέλουμε prive βρίσκουμε
    Ασε που δεν καταλαβαίνω την γλωσσα τους.
    Οσοι προλαβαν να το δούνε καλος γιατι σε λίγο θα το βγαλουν και θα φας προειδοποίηση :P
    Υ.Γ πως ακριβός θα βγάλω πολλα λεφτακια στο gr απο αυτό το βίντεο?? :P

    Μπήκα και εγω να δοκιμάσω αυτά που λεει η Νιόβη...
    Απλά αίσχος... η dropper μου πέφτει σαν χαρτάκι στην κατακομβη του διαβόλου... πρέπει να κάνω 2-3-4 εφυπες..για να μείνει όρθια η παίκτρια...
    Και τα buffs..ήμαρτον... δεν κρατάνε καν μετράς μεχρι το 20 και φτου παλι πίσω..
    Απλά αίσχος τοσα χρόνια αφιερωσαμε με κόπο αιμα και ιδρωτα να στήσουμε εναν αξιοπρεπή παίχτη και η εταιρία μεσα σε μια νύχτα το κατέστρεψε.

    Σοβαρά τώρα είναι πράγματα αυτα??
    Απο εκεί που είχαμε 2-3 events το ενα μετα το άλλο την ιδια μερα το γυρίσαμε σε ενα άσχετο και αυτο..
    Τς τς τς τς τς τς τς τς
    Αααα και εχτές εκεί που έκαμα τα cor μου βλέπω μια ανακοίνωση στην κλήση για metins (χωρίς καμία ανακοίνωση στο φορουμ.. X( )που έλεγε τάδε μετιν πολη2 , τάδε μετιν έρημο κτλ..μου πέρασε απο το μυαλό πάλι κατι άσχετο βάλανε (χώρια τις φωνές του λαού του μετιν που δεν προλάβαινε να ετοιμάσει τον dropper)
    Μπαίνω και εγώ με την μικρή να δω τη παίζει...που λες.. και οφείλω να πω πως τρωγώτανε.. λιγα παραπάνω 3-4 πιστεύω θα είμαστε κομπλέ..
    Σεργιεεεε σε παρακαλώ αν με βαλεις κι εμενα στο κολάζ με την γκρίνια βάλε το καλο μου το προφίλ..αυτην στο πλάι...με κανει να φαίνομαι σαν θεά.. :P

    Εμένα μου φάνηκε σαν προχειροδουλειά
    Δλδ " ας πετάξω αυτό στο κάτω κάτω εχω καλύτερα πραγματα να κάνω απο το να ασχοληθώ με το mt2 .gr"
    Τέτοιου τύπου
    Με κάνει να σκέφτομαι μια πρόταση τις cerise που έλεγε "φαντάζεστε να μην είχαμε τα μηνιαία events? "
    Nα που έγινε και αυτό ΑΝ βέβαια συνεχίσει αυτό :/

    Καλημέρα
    Τι γίνετε??
    Απο εκεί που είχαμε events Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή πήγαμε Σ/Κ και τώρα ένα Σάββατο και την επόμενη εβδομάδα Κυριακή...???
    Τι πράγματα ειναι αυτά???
    Μας κάνετε να σκεφτόμαστε αν αξίζει να μπαίνεις καθημερινά η μόνο την ημέρα που εχει το event..
    Ελπίζω το Halloween να ειναι καλύτερο γιατί μας βλέπω να πάνε όλα στον αγύριστο... X/:thumbdown:

    κάτι διάβασα και εγώ στο αγγλικό beta forum κάτι για μια νεα πίστα με ορόφους που μπαίνεις απο 20lvl είτε solo είτε με ομάδα...
    Μόνο ο V.V μπορεί να μας διαφωτίσει..ειναι ο μόνος κατ εμέ που μπορεί να μας εξηγήσει ακόμα και να το αναλύσει αν αξίζει :)
    V.V. Αν έχεις την καλοσύνη να μας πεις?? ^^^^

    Υ.γ : Δράττομαι της ευκαιρίας της "γκρίνιας" - ενώ σας έχω πει, μην κάνετε thread με δικαίωμα να γκρινιάζουμε, δεν μπορώ να συγκρατηθώ - θα ήθελα να δω κατά την διάρκεια των happy hour (που έγινε χθες αν δεν απατώμαι) αν όντως υπάρχουν πάνω από 10-20 παίκτες που φόρτωσαν νομίσματα.





    Θέλω και εγω να το δω αυτό!!!

    Έχεις δίκαιο δεν ξερω αν βαριόταν η όχι
    Το θέμα ειναι ότι στην εποχή της δεν είχαμε τα events.πόσες φορές ρωτούσαμε που ειναι τα events και απάντηση δεν περναμε,αυτο άλλαξε με την cerise.
    Εννοείς τότες που παραιτήθηκε ο submarine και λίγες μερες μετά και άλλοι ? Αν ναι κι εγώ εχω την απορία..
    Μιας και κατινιάσαμε... :P
    Ποσο μου έλειψαν οι επικοι καυγάδες μεταξύ FA metal..και κάποιοι άλλοι στο φόρουμ... η πρωινή μου εφημερίδα ηταν οι καυγάδες τους στο φόρουμ...

    Λοιπόν...
    Σέργιε.. θυμάστε την εποχη τις Αγγελοματας? Εκείνη ( και με το δικαιό τις) ειχε βαρεθεί να ειναι TM και κάναμε μήνες να δούμε μηνιαία events.. αυτό μαζί με την σημερινή TM εχει αλλάξει.. ασε που ειναι άστοχα.. τα events και πάλι σε αυτό δεν φταίει εκείνη..πιστεύω σε αυτό αναφέρετε η cerise.
    Στα άλλα σου δίνω +
    Πάντα λογικός και σε θαυμάζω
    ( Σε παντρεύει η μαμά σου? :P )
    Papakia21 δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό σου αλλά μέλη τις Δ.Ο. δεν μπορούν να πάρουν μέρος γιατί είναι άτομα που δουλεύουν οικιοθελώς..
    Αλλά δεν θα με χάλαγε να έπαιρνε μέρος η COMA στο κάτω κάτω Ελληνίδα δεν είναι ?
    Γιατί να πάρει όλο το βάρος η TM?

    Συγγνώμη για το διπλοποστάρισμα...κατι ξέχασα να πω...
    Ο διευθυντής προώθησης του mt2
    είχε πει πως το κύριο θέμα είναι η διασκέδαση του παιχνιδιού...
    Ρωτώ εγώ πώς ακριβώς διασκεδάζουμε αφου μας παίρνετε αυτά που μας ΚΆΠΟΤΕ διασκέδαζαν??
    Ας μας απάντηση που ακριβός ηταν η διασκέδαση χτες???
    Στο να κάνω βόλτες σε ολα τα κανάλια για να σπάσω ένα και αν βρώ??
    Θεωρείται διασκεδαση αυτό??
    Καλο απόγευμα..

    Καλησπέρα cerise!
    Δεν κατάλαβες τι θέλουμε να πουμε..
    Σαφώς και ξέραμε ότι δεν θα ηταν όπως παλιά... αλλά (δεν ξέρω ποσα ρίξατε (metin)σε κάθε κανάλι)αλλα περιμέναμε να ρίξετε περισσότερα έστω 10- 20 απο καθε metin αντε 30 τουλάχιστον σε κάθε καναλι να άξιζε τον κόπο..και οχι να καθόμαστε σαν τον χανο ψάχνοντας.. :S
    Τώρα οσο αφορά τα events τα έχουμε πει πολλάκις..
    Χαλασε η εταιρία τα φεγγαροκουτα, μαγικα ραβδιά, κουτια έρωτα, κάρτες okey.
    Events που περιμέναμε μια δυο φορες το χρόνο και που άξιζε να βάζουμε λεφτα για να ετοιμαστούμε...
    Το φετινό καλύτερο event ήταν τα ψαρόκουτα...
    Το ερωτημα είναι στο επόμενο event ψαρόκουτα θα ειναι ίδιο..η να περιμένουνε την έκπληξη..του αδίκου?
    Και κάτι τελευταίο... οταν το metin2 μπήκε στο steam.είχαμε καθημερινα events.. άλλαξε και αυτό και μαντεύω γιατί

    Ενα έχω να πω και αυτό για την COMA
    Σας παρακαλώ οταν βάζετε events μην μπερδεύεται την βροχή metin με το superstone...
    Βάλτε μια προτεραιότητα..
    Τόσος κόσμος το πέρασε για κανονικό event..
    Η βροχή η superstone.
    Να μπορούμε να τα ξεχωρίζουμε..