Online

Irmin The terminator

  • Member since Dec 4th 2012
  • Last Activity:
Posts
3,479
Likes Received
402
Points
20,831
Profile Hits
8,167
  • μου βγαζει σφαλμα κατα την συνδεση με τον σερβερ και δεν ανοιγει ουτε το ιτεμ σοπ

  • Καλησπέρα , έχω θέμα με τα μετάλλια θάρρους . συνέχεια μου δίνει 1 *έχω 30 συμμετοχές*

  • 🎁🎄❄️Καλά ευλογημένα Χριστούγεννα!❄️🎄🎁

  • Καλημέρα μήπως μπορείς να με κατατόπισης με την αίτηση γιατί Δεν ξέρω που πρέπει να πάω

    ευχαριστώ

  • Καλά ευλογημένα Χριστούγεννα & Καλή Πρωτοχρονιά!🥂🎄🎁

  • Θα μπορούσατε να δείτε λιγο τα μηνυματά σας σας παρακαλώ επειδή έχω ένα θέμα

  • Καλησπερα σας παρακαλω να ελεγθει το τικετ που εχω στειλει γιατι περναει η ωρα και χανω πραγματα απο το παιχνιδι... στο ονομα Adrastia ευχαριστω
  • Καλά Χριστούγεννα, Καλή Πρωτοχρονιά, [GA]Irmin! :)
  • Kalhspera exete ena minima an thelete diavasteto ,sas euxaristo
  • Irmin
  • Καλησπερα..αν σας πω το ονομα του παιχτη μου μπορειτε να μου πειτε σε ποιο e mail ανηκει?.....γιατι εχω να παιξω καιρο
    • κανε ενα τικετ να το δουμε
  • καλησπερα..... ξερουμε απο που βγαινει η μεταφορα μπονους ωμων?????,.... (κορδελας)
  • telika ti tha ginei kuria irmin tha mas lete kai alles vlakies?
  • Κυρία Ιρμιν τελικά τι θα γίνει με τους αποκλεισμούς είναι κρίμα να χάνω τα δώρα παρακαλώ πολύ να γίνει κάτι!!!!!.
  • καλησπερα προσπαθω να μπω στο παιχνιδι και μ λεει οτι το παιχνιδι δν ειναι διαθεσιμο τι συμβαινει?
  • Καλησπερα, Κολλησε η δημοπρασια!
  • Καλησπέρα σας. Τι κάνετε; Προσπαθώ να συνδεθώ αλλά δεν βλέπω τους παίχτες μου. Τι στο καλό ούτε 5 χρόνια δεν μπορεί να λείψει κανείς.
    • κανε τε ενα τικετ παρακαλω να το δουμε
  • Καλησπέρα, αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα με την είσοδο στο παιχνίδι, είναι κάτι γενικό λόγω κάποιας "εργασίας" ή να ανησυχώ;
  • -
  • Θέλω να μπει gm on sto paixnidi iparxri provlima
  • Ον;
  • Καλησπέρα. Είσαι on?
  • Θέλω βοήθεια επειγόντως! Τάισα στη μαϊμού την καλή αρμορ υπάρχει περίπτωση να την πάρω πίσω κάπως ;
  • :love:
  • :thumbsup: :love:
  • [quote] eiste on? [/quote]
  • An iste on sas estila ticket sto forum... mpika tr sto game!
  • [quote='akisfas','index.php?page=UserGuestbook&userID=11325&entryID=4656#entry4656']kalispera sas kai sugnomi gia tin enoxlisi alla kapios me to onoma Irmin mou upodithike esas kai mou zitise stixeia logariasmou tha ithela ean sas einai eukolo na to koitaksetai[/quote]
  • kalispera sas kai sugnomi gia tin enoxlisi alla kapios me to onoma Irmin mou upodithike esas kai mou zitise stixeia logariasmou tha ithela ean sas einai eukolo na to koitaksetai
  • γιατι δεν δοκιμαζεις να τραβηξεις καποιο τερας κοντα σου και μετα να σε ριξει να πας στην αρχη; θυμησου οτι: αμα εισαι 2ο-3ο οροφο αραχνες για να κατεβεις μιλας στον τυπο οποτε αν πατησεις επανεκινηση στη πολη θα σε βγαλει παλι στον οροφο που εισαι, στην αρχη