smaragda22 Student

  • Member since Aug 30th 2019
  • Last Activity:
Posts
53
Likes Received
96
Points
396
Profile Hits
191
  • ΠΡΟΣ Δ.Ο
    • Αν και παιζω χρονια λιγες φορες εγραψα εδω στο Φορουμ απλα εφτασα σε σημειο να μην με ενδιαφερει ποσο χρονο εριξα στο παιχνιδι και ακομα περισσοτερο ποσα χρηματα και οι λογοι ειναι οι εξης Θεωρω οτι δεν στηριζετε τους Παιχτες-Πελατες ουτε τους προσφερε καποια Ασφαλεια απο Αργοπορεια Απαντησης σε Αναφορες- Κλοπες Αντικειμενων-Παρανομες Εισοδους στους λογαριασμους-Αδειασμα Λογαριασμων απο Yang-Won-Αυτοματα Παιχτακια - Προβληματα τυπου LAG - 3 καναλια και αρκετα ακομα που εχουν αναφερει και αλλοι εδω μεσα. Πανω σε αυτα θα δωσω τις δικες μου σκεψεις σαν απαντησεις και επειδη ισως ενοχλεισουν να με ΤΙΜΩΡΗΣΕΤΕ (BAN) απλα δωστε μου χρονο να Απαντησω σε αυτα που θα γραψετε Eχω δει να εχετε Επιλεκτικη και Αμεση Στηριξη σε λιγους ενω στους περισσοτερους σαν να μην υπαρχουμε Μας ρωτατε αν εχουμε δωσει αλλου το λογαριασμο λες και δεν μπορειτε να το δειτε εσεις. Πανω σε αυτο το θεμα αν δεν εχει δηλωσει καποιος οτι θα τρεχει το παιχνιδι και απο αλλη IP ειναι τυπος πολυχρησιας και βαση κανονισμου θα επρεπε να τιμωρηθει Αλλα αυτο δεν το εχω δει αφου αυτοι οι λιγοι ειναι 24/7 on και παντοτε προλαβενουν τους αλλους στο δεκατο του δευτερολεπτου...ενω εμεις οι υπολοιποι μολις αναφερουμε οτι μας αδειασαν καποιο acc αμεσως το 1ο που ρωτατε ειναι αν εχουμε δωσει το λογαριασμο αλλου, Δηλαδη δεν φαινετε αν καποιος αλλος μπηκε στο acc μου?Και αν εχει μπει λεω αν εχει μπει αλλος δεν θα τον ρωτουσα(ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΥ8ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ)αν μου αδειασε το acc? Tοσα πολλα ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΠΑΙΧΤΑΚΙΑ δεν εχω ξανα δει στο game και μαλιστα δεν εξαφανιζοντε κιολας οπως παλαιοτερα .Ευκολα τοτε θα πω οτι με καποιο τροπο στηριζοντε μεσα στο Παιχνιδι ακομα και με ¨στραβα ματια ¨απο εσας αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω Ξερετε πολυ καλα οτι καποιοι(δικαιωμα τους) βγαζουν πολλα Ευρω απο το παιχνιδι ασχετα αν υπαρχει Κανονας που απαγορευει τετοιες συναλλαγες αλλα κ εκει θεωρω οτι ειστε Επιλεκτικοι Τα καναλια που εγιναν 3 δεν ειχατε πει οτι λογο μιας πιστας δεν το σηκωνε το συστημα? Και γιατι δεν φροντισατε Η εστω να ενημερωσετε οτι εχετε θεμα με τον σερβερ την GF? Οπως και με το LAG που γινετε σε σταθερα σημεια? Τοτε μας απαντουσατε οτι φταινε τα PC μας Αλλα μας ενημερωσατε ομως οτι θα αλλαξουν οι τιμες στο IS επειδη φερατε καποιον τεχνικο.Αν και τοτε η PAYSAFE ειχε παγωσει την λειτουργια της στην ΕΛΛΑΔΑ, Το πως καταφερατε και ειχαμε Paysafe εμεις στο game εσεις το ξερετε Και πανω σε αυτα λεω εγω οτι τα κανατε επειδη πολλοι παιχτες αφησαν το παιχνιδι για Οικονομικους Λογους αλλα και για λογους Διαχειριστων επειδη ειτε κοντραριστικαν ειτε δεν μπορουσαν να βρουνε το ΔΙΚΑΙΟ τους σε θεματα οπως εχω αναφερει στην αρχη. Τοτε να μην μπορουσατε να δικαιολογησετε γιατι να μενει το παιχνιδι ON. Γιατι παιζω πολλα χρονια στην GF και εχω δει να κλεινουν παιχνιδια με μια προηδοποιηση στους Παιχτες-Πελατες αν θελουν να μεταφερουν τα χρηματα τους σε αλλο παιχνιδι ακομα και σε αλλη χωρα μεσα σε 7 μερες. Γιατι δεν υπαρχει Ορατη λιστα των Τιμωρημενων Παιχτων για ποσες μερες και λογο πηραν BAN μεσα στο Φορουμ του Παιχνιδιου??? Βαη Κανονισμου της GF και με τα διαδυκτιακα Παιχνιδια Μονιμο BAN δεν υπαρχει σε περιπτωσει σε χρηστης εχει κανει Οικονομικη Συναλλαγη με πραγματικο Χρημα και το ορισαν στα 10 χρονια. Ασχετα που εδω βλεπουμε διαφορετικα πραγματα. Θα περιμενω τις απαντησεις σας και ελπιζω να μου δωσετε το χρονο να απαντησω εστω μεσα απο εδω γιατι απο το game δεν το βλεπω και το περιμενω το BAN εκει