Παγώνει η οθόνη μου !!!

  • Καλησπερα σε όλους θα ήθελα μια λύσει στο πρόβλημα μου και να δω αν το παθαίνουν και άλλοι …όταν ανοίγω πάγκο να πουλήσω η το αφήνω για λίγο AFK ξαφνικά παγώνει η οθόνη και πρέπει να το κλίσω γιατι δεν μπορω να πατήσω τίποτα !!!:/:/

  • Προσωπικά έχω παρατηρήσει το ίδιο φαινόμενο σε όλα τα τεστ που έχω κάνει και έχω βγει στο συμπέρασμα ότι ο επεξεργαστής και η κάρτα γραφικών δεν μπορούν να επεξεργαστούν όλες τις κινήσεις και τα εφέ από τους άλλους παίκτες. Το ίδιο συμβαίνει αν αφήσεις τον παίκτη σου σε αυτόματο κυνήγι και σμικρύνεις το παράθυρο. Όταν ξαναμπείς στο παιχνίδι μετά από αρκετή ώρα, ο υπολογιστής σου θα επεξεργαστεί όλα τα γραφικά μαζικά ή θα έχει μαυρίσει η οθόνη σου. Η λύση που σου προτείνω είναι να κλείσεις όλα τα γραφικά εφέ, ονόματα κλπ. από τις επιλογές του παιχνιδιού και τις επιλογές του συστήματος του παιχνιδιού. Μπορεί η μαύρη οθόνη να αργήσει να έρθει, αλλά σταδιακά, επειδή έχει και άλλους παίκτες που κινούνται, η οθόνη σου θα ξαναμαυρίσει\παγώσει. Πιστεύω ότι αυτός είναι ο κύριος λόγος, αλλά σου προτείνω να περιμένεις και απάντηση από κάποιον άλλον.

  • Καλησπέρα σας λόγω των πολλών καταστημάτων στην αγορά το client δεν μπορεί να διατηρήσει μια συνεχόμενη ΡΟΗ όποτε μετά από κάποια χρονική στιγμή το παράθυρο μαυρίζει είτε παγώνει η οθόνη . Αυτή είναι η εξήγηση σε αυτό αλλά το κατάστημα σας παραμένει συνδεδεμένο .

  • ,ωραία παιδιά ευχαριστώ αυτό θελω να ξερω αν το κατάστημα παραμένει ανοιχτό αλλά αφού μένει όλα καλά γιατι εγω νόμιζα ότι κλείνει και αυτό !!!