Cerise Master

  • Member since Jul 9th 2011
  • Last Activity:
Posts
1,977
Likes Received
284
Points
11,238
Profile Hits
15,969
  • Καλησπερα..αν σας πω το ονομα του παιχτη μου μπορειτε να μου πειτε σε ποιο e mail ανηκει?.....γιατι εχω να παιξω καιρο
  • Παρακαλώ θα ήθελα να σας στείλω ένα mail. Ποιά είναι η διεύθυνση? Ή ανοίξτε μου μια συζήτηση γιατί είναι γεμάτο το inbox σας και δεν ανοίγει συζήτηση από μένα.
    • Καλησπέρα ! Με παραξενεύει ότι φαίνεται γεμάτο το inbox μου... αν θέλεις στείλε μου στο cerise@metin2.gr Δοκίμασε όμως πάλι και στο inbox..
  • kalhspera sas parakalw paaaaraaa poly apantiste sto ticket pou sas exw steilei einai epigwn
  • καλησπερα μπορω να ρωτησω κατι;
  • kalhspera tha hthela na rwtisw to eksis thelw na kanw diagrafh se ena paikti. Sto acc pou einai o paiktis yparxoun sto sinolo 8 παίκτες εγώ αν διαγράψω αυτόν που θέλω μετά θα μπορώ να τον αντικαταστήσω με έναν άλλο χωρίς να εχω κάποια απώλεια??
    • Καλησπέρα! Όταν υπάρχουν παραπάνω παίκτες δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο δυστυχώς.
    • eyxaristw pl
  • Καλησπερα φέτος θα εχουμε εβεντ ψαροπαζλ;
    • Μέχρι στιγμής δεν γνωρίζουμε κάτι τέτοιο δυστυχώς :(
  • Εχτες μετα την συντηρηση οταν συνδεθηκα στο παιχνιδι οι παιχτες μοου βρεθηκαν στο μπλε βασιλειο και σε αλλα ακυρα σημεια και τους ειχαν ξεντυσει ολους απο items,yang και pet αμεσως εστειλα ticket περιμενοντας απαντηση την οποια δεν την πηρα και βγηκα απο το παιχνιδι. Σημερα που μπηκα να μπω να δω αν εχω απαντηση μου πηραν και αλλα πραγματα,yang-won οπως και τα υπολοιπα τα πετ.Ολα αυτα εχουβ συμβει μετα την συντηρηση και μεχρι τωρα επιτηδες δεν εχω αλλαξει κωδικο για να δω μεχρι που 8α παει. Ελπιζω να εχω συντομα απαντηση απο εσας.
    • Καλησπέρα! Παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω του support.metin2.gr
  • το παιχνίδι είναι γεμάτο hack και κανένας δεν κάνει τίποτα για αυτό
  • Ξανακοιταξτε το λιγο κανενας δεν μπορει να μπει
  • Cerise δεν το πήρατε ακόμα χαμπάρι ότι δεν μπορούμε να μπούμε στο παιχνίδι;
  • kalispera. den mporw na dw ola ta antikimena sto itemshop. to epsaksa ligo se paliotera post kai kateliksa oti auto ginete epidi o logariasmos mou ine sindedemenos se steam account.Exw stilei ticket gia tin epilisi tou provlimatos. tha ithela an ginete na me eksipiretisei kapios oso to dinato pio grigora. Euxaristw
    • Καλησπέρα σας! Θα εξυπηρετηθείτε το συντομότερο. Ευχαριστώ κι εγώ :D
  • Καλησπερα υπαρχει ενα θεμα που εχω ανοιξει μπορει καποιος να το δει σας παρακαλω
  • Καλησπέρα, επειδη ειχα καιρο να μπω στο παιχνιδι βαζω τον κωδικο της αποθηκης και δεν μπαινει, το δοκιμασα σε πολλους λογαριασμους μου... προσπαθησα επισης αλλαζοντας το κωδικο απο email αλλα συνεχιζει να μην μπαινει παρακαλω λιγη βοηθεια
    • Καλησπέρα! Επειδή το θέμα αφορά προσωπικά το λογαριασμό σας, μπορούμε να σας βοηθήσουμε μόνο μέσω του ticket System
  • Έχω στείλει και ακόμα να μου απαντήσετε έστειλα κ φώτο..
  • Όπως και ο σαμανος μου Dontlookatme
    • Όπως είπα πριν, επικοινώνησε μαζί μας μέσω του support.metin2.gr
  • Όνομα παίχτη An0nim0sSs κίτρινο βασίλειο είδα και στην κατάταξη δεν υπάρχω καν
  • Να ρωτήσω κάτι οι παλιοί παίχτες διαγράφηκαν; έχω να μπω περίπου 2 χρόνια και δεν υπάρχει κανένας παίχτης μου 104 λβλ warrior.
    • Όχι δεν υπήρξε διαγραφή, στείλε ticket να το δούμε..
  • Υπάρχει πρόβλημα. Μπορείτε να μπείτε στο παιχνίδι;
    • Δυστυχώς ήμουν εκτός.. πείτε μου σε πμ τι ακριβώς συμβαίνει.
  • Σας στέλνω Pm Ευχαριστώ
    • Δεν με αφήνει να σου απαντήσω, οπότε λογικά κατάφερες αυτό που ζητούσες :)
  • https://board.gr.metin2.gameforge.com/index.php/Thread/41900-Aias-O%CE%B9-%CF%80%CF%8D%CE%BB%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CF%87%CF%84%CE%AD%CF%82/ Καλησπέρα. Σχετικά με τον περιορισμό στην κατακόμβη του διαβόλου: Κλειδώνει στα 86 και έχουμε αποστολή για Τάρταρο και Χάρο την οποία στα 87 που δεν έχουμε τελειώσει ρετσίνια δεν μας την έχει δώσει ακόμα. Πώς ακριβώς θα την κάνουμε??
    • Καλό θα είναι να μας στείλετε μία αναφορά αν αντιμετωπίσετε πρόβλημα με αυτό.
  • Σε μένα στην θυρίδα δεν λέει τιποτα για κατοικίδιο φοίνικας. Λέει ότι κέρδισα και ενα κουπόνι. Τι κουπόνι είναι? ΔΝ? Και αν ναι το συστημα κουπονιών δεν δουλέβει τώρα. Και χθές που δούλευε ο κωδικός δεν έπιανε. EDIT: Την βρήκα την λύση ρώτησα εναν μέσα στο game :)
  • Δεν πηρα κατι που να ψαξω?
    • Στη θυρίδα κοίταξε :)
  • Cerise ta dora pote 8a do8oun?
    • Δόθηκαν, βγήκε και ανακοίνωση.
    • Δεν πηρα κατι"Gladiator" μιλαει
  • Θα ήθελα να αναφέρω την διαχωριστή του forum Whitedrum γιατί κλείδωσε θέμα παράνομα χωρίς να ζητηθεί από τον χρήστη που άνοιξε το θέμα, χωρείς να απαντηθούν ερωτήματα παιχτών, και χωρείς να υπάρχει κάποια παρεκτροπή στο θέμα. Εάν δεν αντέχει την κριτική και δεν μπορεί να παραιτηθεί η απλά δρόμο.
  • Kalhspera den ginete sta set okey na plirnomoume I.S. kai mhn droparoume timia opws prin apo duo xronia auto pou ginete twra dinete kinitra na to paratisi o kozmos ftiksteto einai sovaro
  • Καλησπερα....Βαλτε ΒΡΟΧΗ ΜΕΤΙΝ γιατι σε λιγο καιρο το ΤΕΑΜ σας θα ειναι μεγαλυτερο απο τους παικτες του παιχνιδιου ......!!!!!
  • Και πάλι προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο support.metin2 και δεν μου έρχεται εμαιλ για ενεργοποίηση χαχα δηλαδή έλεος πια βάζουμε λεφτά και πάνε τσάμπα τελείως?
  • Το σοβαρά είναι τα πράγματα που δεν μπορείτε να το φτιάξετε ? Παίζω Μετιν2 πολλά χρόνια και ο λογαριασμός μου ήταν παλιός δεν δεν ξέρω το εμαιλ του μετά από τόσα χρόνια
  • Εμείς που χάνουμε τους λογαριασμούς μας χωρίς καν να έχουμε κανένα φταίξιμο τι γίνεται απλά Τέλος? Αυτό ήταν?