EVENT ΤΕΡΑΤΩΝ

  • είναι εδώ Χριστούγεννα στο Μetin2 2018!



    είναι τα τέρατα μπασιντο που κυνηγάμε γύρω γύρω :P

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Επειδή είμαι ανήσυχο πνεύμα μου ήρθαν πάλι κάποιες σκέψεις και απόριες για αυτό το event όπως το προφανες την ώρα που ξεκινάει , την γνωρίζουν οι gm από πριν την ώρα που θα ξεκινήσει , και εννοώ μετά την έναρξη στην διάρκεια στην κλήση , το ξέρουν από πριν ότι πχ στης 10 εμφανίστην μπασίντο στο sohan το ξέρουν από της 8 ας πούμε ? γιατί οι gm φαντάζομαι έχουν φίλους στο παιχνίδι και δημιουργήται προβληματισμός για αθέμιτο ανταγωνισμό γιατί παρατήρησα κάποια να βάζουν σε shop 10 15 μπασίντο και άλοι να μην μπορούν να τρομπάρουν ούτε ένα

  • Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λές(λογικά κάποιο κώδικα θα έχει το game και θα τρέχει με random μέρος και άμα θα είναι μπασίντο ή μέτιν)...άμα κάποιος έπαιζε βραδυνές ώρες που δεν υπάρχει πολύς κόσμος είναι ποιο εύκολο να μαζέψεις αβγά αφού τρως περισσότερα μπασίντο!

    *****5thEmperor*****
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πειρατής!!!!!!

  • απλά κάποιοι έχουν κωδικό πολύ εύκολο και κάνουν αποσύνδεση στο τσακ μπαμ και τα προλαβαίνουν σε όλα τα τσανελ
    καθώς και αυτό που είπε ο Frank13 για τις βραδινές ώρες οι υπόλοιποι με το ζόρι βγάλαμε 2 :P

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • Ούτε και εγώ το νομίζω για αυτό άλλωστε και ρώτησα , αλλά βλέπω ότι και εσύ δεν νομίζεις , που σημαίνει δεν είσαι σίγουρος και όπως λέει και το φιλαράκι μου ο πλάτων όποιος δεν έχει γνώση δεν δικαιούται να έχει γνώμη

  • Άμα εννοείς ότι δεν θα έπρεπε εγώ να εκφέρω γνώμη επειδή δεν σου λέω κάτι με σιγουριά , το ίδιο ισχύει και για σένα αφού κάνεις εικασίες οτι οι gm μπορεί να βοηθάνε με κάποιο τρόπο φίλους στους στο παιχνίδι!:)
    Συν οτι κανένας δεν μπορεί να σου απαντήσει σε αυτή την ερώτηση με βεβαιότητα αφού δεν μπορείς να ξέρεις τι εντολές και τα σχετικά υπάρχουν μέσα στο μέτιν όταν τρέχει αυτό το event.

    *****5thEmperor*****
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πειρατής!!!!!!