Στους λογαριασμους μας οπως ξερουμε ολοι συγκαταλεγεται μια περιουσια

  • Καλησπερα, εχω να μπω στο παιχνιδι 9 μηνες(φορουμ ,παιχνιδι γενικα ολα).

    Μπαινοντας σημερα διαβασα τα νεα ,για εμενα νεα ειναι.

    Η ερωτηση μου ειναι πολυ απλη.

    Επειδη ειχα καιρο να μπω στο game και δεν εχω κανει τη μεταφορα στο gameforge χανω τα παντα??? τον λογαριασμο μου?

    πως ειναι αυτο δυνατον?

    Στους λογαριασμους μας οπως ξερουμε ολοι συγκαταλεγεται μια περιουσια, και η εικονικη yang items κτλ αλλα και μια περιουσια ΑΛΗΘΙΝΗ πραγματικων χρηματων που εχουν δαπανειθει. (ασχετος αν ειναι πολλα η λιγα) αλλα καιπολλες μα παρα πολλες ωρες.

    Ελπιζω να λαβω καποιες απαντησεις!

  • Κατεβαζεις τον client της gameforge και προφανως το παιχνιδι.

    Σε καθε λογαριασμο ειχες ενα mail(αυτο που δημιουργησες τον λογαριασμο).

    Συνδεεσαι λοιπον με αυτο το mail στο gameforge account. Θα σου βγαλει ειτε οτι δεν υπαρχει ο λογαριασμος(οποτε δημιουργεις εναν) ειτε θα σου βγαλει να βαλεις κωδικο. Αν σου βγαλει να βαλεις κωδικο τοτε αν δε τον ξερεις κανε "Ξεχασα τον κωδικο" και προχωρησε στη διαδικασια. Μολις συνδεθεις λοιπον με το mail αυτο θα σου ανοιξει η εικονα πως αυτη που επισυναψα.


    Θα σου εχει ενα ανθρωπακι με ενα +. Εκει βαζεις το username/password του κωδικου που θες.


    !!ΠΡΟΣΟΧΗ: δεν ισχυει για λογαριασμους που εχουν αλλο mail.


    Για παραδειγμα αν στο mail: 123@gmail.com θυμαμαι πως εχω τους λογαριασμους test1,test2,test3 θα παρει μονο αυτους τους λογαριασμους.

    Οποτε να ευχεσαι να ειχες ενα mail. Διαφορετικα η διαδικασια ειναι αντιστοιχη για καθε αλλο λογαριασμο που εχει αλλο mail.


    Piece.

  • Σε ευχαριστω απλα εβαζα το μαιλ του account και ετσι δεν εβρισκα ακρη!

  • Εγώ που είχα λογαριασμούς σε διαφορετικά emai μια χαρά τους δέχτηκε σε 1 gameforge account.