τι θα γινει?

  • παιδια δεν ειναι δυνατον να μπαναρετε κοσμο χωρις να χρησιμοποιει παρανομο προγραμμα . στελνω ticket ,δεν λυνετε το προβλημα λετε οτι το λυσατε ,στελνετε απαντηση στο ticket οτι αυτο ειναι κ τερμα γιατι το ελεξαμε κ αφαιρεθηκαν οι αδικοι αποκλεισμοι ενω ξερετε πολυ καλα τοι αυτο δεν ισχυει κ μαλλον εγω το ξερω πολυ καλα οτι δεν ισχυει γιατι δεν εχω χρησιμοποησει τιποτα παραμονο κ λογοκρινετε και το τι γραφουμε στο φορουμ αντι να δειτε το προβλημα?Whitedrum μηπως αντι να κλειδωνεις τα thread μηπως να πεις καμια κουβεντα στους "συναδελφους" σου στην υποστηριξη!!!!

  • Φιλε μου δε ξερω τι θα γινει παντως εγω μιλισα με ενα φιλο μεσα στο γκαμε εκανα ενα ακκ για να τον χερετισω απλα και μου λεει εχει αδειαση ολο το μετιν αυτο δηλαδη τι σημαινη ?? οτι ολοι μας ειχαμε μποτακια ναι και οτι δεν ειναι BUG επισης σκεψου ειμαστε 20 ατομα εδω στο φορυμ καθημερινα σπαμαρουμε για το δικιο μας σκεψου ποσι απλα φαγανε το μπαν και δεν ασχοληθηκαν αλλα παρατησαν απλα το γκαμε ειναι πολυ απλο εχουν εμπιστοσυνη στο μποτ τους και απλα βαριουντε να κατσουν να ελεξουν χειροκηνητα τον καθενα μας το καναν ειδη 2 3 φορες εχει περιπτωσεις ατομων που τους εφυγε το μπαν και απλα γνωμη μου ειναι τωρα που ολοι σπαμαρουν στο συππορτ απλα βαριουνται να ασχοληθουν και να βρουν μια λυσει πολυ απλο γιατι δε δεχομαστε απαντηση ? δυσκολο ειναι να παρουμε μια απαντηση να μας πουν ρε παιδι μου κανε υπομονη σε ελεγχουμε χειροκηνητα η απλα οριστε ο λογος αυτο εκανες αυτο χρησημοπιοισες και απλα εφαγες δικαια το μπαν δυσκολο ειναι ????

  • Ευχομαι πραγματικα καθε νεος παιχτης που θα θελει να αρχισει αυτο το παιχνιδη που δυσκολα πλεον αρχιζουν καπιοι τωρα αυτο το γμακε ευχομαι να ριχνουν πρωτα μια ματια στο φορυμ και να δει που παει να μπλεξε τη αδικιες γινονται και ποσα παραπονα υπαρχουν καθημερινος τραβαμε που τραβαμε μπαγκς μεσα στο γκαμε δε μπορουμε να κουνισουμε αντεικειμενα στο καταλογο μας πεταει απτο γκαμε οταν παμε στο τραπεζι οκαυ ειναι γεματο BUGS το παιχνιδη και ποσα αλλα τελος παντων εγω και αυριο περιμενω την απαντηση αμα ερθει ποτε δηλαδη απο κομα αλιως το σβηνο και θα συνεχισω τη ζωουλα μου δε θα κατσω να χαλαω τι ψυχολογια μου καθε μερα εδω !!

  • παιδια δεν ειναι δυνατον να μπαναρετε κοσμο χωρις να χρησιμοποιει παρανομο προγραμμα . στελνω ticket ,δεν λυνετε το προβλημα λετε οτι το λυσατε ,στελνετε απαντηση στο ticket οτι αυτο ειναι κ τερμα γιατι το ελεξαμε κ αφαιρεθηκαν οι αδικοι αποκλεισμοι ενω ξερετε πολυ καλα τοι αυτο δεν ισχυει κ μαλλον εγω το ξερω πολυ καλα οτι δεν ισχυει γιατι δεν εχω χρησιμοποησει τιποτα παραμονο κ λογοκρινετε και το τι γραφουμε στο φορουμ αντι να δειτε το προβλημα?Whitedrum μηπως αντι να κλειδωνεις τα thread μηπως να πεις καμια κουβεντα στους "συναδελφους" σου στην υποστηριξη!!!!

    Υπομονή και επιμονή και θα δικαιωθούμε

  • Quote

    2.17 Η συζήτηση για αποκλεισμούς και προειδοποιήσεις δεν επιτρέπεται. Επιπλέον προειδοποίηση θα δοθεί αν γίνει κάτι τέτοιο. Συζητήστε για κάτι τέτοιο με τον συντονιστή που αναμίχθηκε ή κάποιον ανώτερο του μέσω Ticket.


    Το νήμα κλειδώνει

    Whds2.png