Λειτουργια wiki

  • Θα διορθωθει ποτε το wiki; θελουμρ να δουμε καποια πραγματα και δε λειτουργει τιποτα...


    Καλο θα ηταν να ασχοληθουμε και λιγο με το gameplay και οχι το μονο που να μας νοιαζει να ειναι τι προσφορες θα βαλουμε στο Item Shop.


    Το wiki ειναι χιλιομετρα πισω απο τα αλλα wiki των αλλων σερβερς. Αν θελετε βοηθεια πειτε το. Αλλα αν δε θελετε, ασχοληθειτε και λιγο...

  • Καλησπέρα!

    Προσπαθούμε να φτιάξουμε σιγά σιγά το wiki..

    Φυσικά και κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη!

  • Καλησπέρα!

    Προσπαθούμε να φτιάξουμε σιγά σιγά το wiki..

    Φυσικά και κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη!

    Επειδη γνωριζω απο php, css, html και γενικα ηλεκτρονικες πλατφορμες, τι προβλημα υπαρχει και δε δειχνει το drop στα τερατα για παραδειγμα;

  • Το πρόβλημα είναι σε ένα πρότυπο το οποίο με την αναβάθμιση χάθηκε..

    Ήδη έχουμε ξεκινήσει και διορθώνουμε τις σελίδες.

  • ξέρεις Irmin τη πραγματικά με ενοχλεί ότι ενώ έχετε μηδαμινές γνώσεις του παιχνιδιού ειρωνεύεστε και τούς παίχτες από πάνω.

    κάλο θα ήταν να προσπαθήσετε να κάνετε την δουλειά σας οπός μπορείτε και να κρατήσετε την ειρωνια για τον εαυτό σας εφόσον δεν σας ενδιαφέρει το να μάθετε το παιχνίδι ώστε να το βελτιώσετε.


    * Sura WILDLINGS x MetalEdge *


    mortel
    CandyBoy


    [size=24]~THE REAL SURA ~

  • βρε κάνε αίτηση εσυ που εχεις τις πολλες τις γνώσεις αλλά για κάποιο λόγο δεν περνάς ούτε απο έξω απο την ομάδα...

    κ άσε κατα μέρος τις υποδείξεις. Τι είδους συμπεράσματα είναι αυτά? Απο που πηγάζουν?

    Και κυρίως ποιός σου είπε οτι τον ειρωνεύομαι? Σοβαρότατα μιλάω. Απλά απευθύνομαι σε αυτόν.Όχι σε σενα.

  • Ναι σωστά διότι το wiki είναι το τσιφλίκι σου… τη σχέση έχει το να κάνω αίτηση στο wiki με της γνώσεις μού επί τού παιχνιδιού.

    Τη εννοείς από πού πηγάζουν τέτοια συμπεράσματα. Εφόσον δεν έχετε παίξει της πίστες πως ακριβός της γνωρίζετε ώστε να παρέχετε της κατάλληλες απάντησής. και μην μου αναφέρεις πίστες 5 χρόνων διότι αν σου κάνω ερωτήσεις για πίστες καινούριες σου βάζω στοίχημα ότι θα ψαχτεις πολύ για να βρεις απάντηση απλός για να μην εκτεθείς .

    Επίσης μόλις απευθύνθηκε σε εμένα άρα κάπου έχω δίκιο…..
    Μια καλή σκέψη θα ήταν απλά για να βελτιωθούμε ως κοινότητα. Να βρίσκατε 5 παίχτες Π.χ. όποιους εσείς θα θέλατε να σας βοηθάνε σε αυτά που δεν γνωρίζετε. διότι δεν γνωρίζετε τα πάντα.και δεν είναι κακό το να μην γνωρίζει κάποιος τα πάντα. το κακό είναι ότι δεν το παραδέχεστε

    Αν θελετε βοηθεια πειτε το. Αλλα αν δε θελετε, ασχοληθειτε και λιγο...

    βρε κάνε αίτηση εσυ που εχεις τις πολλες τις γνώσεις αλλά για κάποιο λόγο δεν περνάς ούτε απο έξω απο την ομάδα...

    και να σου κάνω αίτηση από την προκατάληψη και μόνο που δείχνεις εδώ είναι πασιφανές ότι θα είναι αρνητική διότι έχεις αρνητική άποψη απέναντι μου.


    * Sura WILDLINGS x MetalEdge *


    mortel
    CandyBoy


    [size=24]~THE REAL SURA ~

  • Καλησπέρα!

    Επειδή νομίζω ότι το θέμα θα ξεφύγει από τα όρια του θεματοθέτη, να πω απλά πως προκατάληψη στις αιτήσεις δεν υπάρχει.


    Μην ξεχνάμε ότι ελέγχονται από τα ανώτερα μέλη της ομάδας και από την CoMa φυσικά.

    Οπότε, αυτό το κλείνω εδώ :)


    Όσο για το wiki και όλο το θέμα των νέων περιεχομένων κλπ, θα ήταν πολύ βολικό και χρήσιμο, αν είχαμε αιτήσεις συντονιστών...

    ώστε να ξέρουμε ποιοι έχουν και τη θέληση να βοηθήσουν..


    Γιατί το να υποχρεώσουμε άτομα που θέλουν απλά να παίζουν το παιχνίδι τους να συμπληρώσουν και να σπαταλήσουν χρόνο στο wiki φυσικά και δε θα ήταν πρέπον.


  • βρε κάνε αίτηση εσυ που εχεις τις πολλες τις γνώσεις αλλά για κάποιο λόγο δεν περνάς ούτε απο έξω απο την ομάδα...

    κ άσε κατα μέρος τις υποδείξεις. Τι είδους συμπεράσματα είναι αυτά? Απο που πηγάζουν?

    Και κυρίως ποιός σου είπε οτι τον ειρωνεύομαι? Σοβαρότατα μιλάω. Απλά απευθύνομαι σε αυτόν.Όχι σε σενα.

    Είχα ήδη κάνει παλαιότερα αίτηση για διαχειριστής (δεν γνώριζα πως συντονιστής ει ναι διαφορετικό -νόμιζα πως εσείς ορίζετε τι θα είναι ο καθένας-) αλλά με απορρίψατε.

    Είμαι 22 χρονών και έχω ασχοληθεί πολύ με τη διαχείριση σελίδων php, css, mysql κλπ γιατί είχα σέρβερς παλαιότερα. Σε πολλούς ξινίζει αυτό όμως έχω πλέον γνώσεις ετών που μπορούν να σταθούν άνετα σε παιχνίδια όπως το Metin2. Και δεν εννοώ μέσα στο παιχνίδι GM. Δε με νοιάζει το μέσα. Γιατί πολλοί θα νομίζουν ότι έχω σκοπό το κέρδος κλπ. Σκοπός μου είναι να βοηθήσω με τις γνώσεις που έχω τη διαχείριση του official Metin2 μιας και βλέπω πως τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα.


    Αν όντως θα ενδιαφερόσασταν θα μπορούσα να κάνω αίτηση κάπου;

  • Να πω και εγώ την γνώμη μου xD δεν μπορεί να έχουμε 2020 και να πρεπε να μπω σε τούρκικο ιταλικό γερμανικό για να δω βρε παιδί μου π.χ διάφορα και θα πω στο ιταλικό wiki υπάρχει ολόκληρη σελίδα για τα ρούχα αύρας για τα της πανοπλίες η και για το κράνος που είναι στο επίπεδο 96 lvl και δεν μιλάω για το ποιο φανταστικό οδηγό για cor.


    Σαν παίκτης καταλαβαίνω και τους παίκτες άλλα και άτομα που βρίσκονται στην ομάδα του ελληνικού μετιν2 άλλα αντί να ρίχνουμε δεξιά και αριστερά σφαίρας κάλο είναι να καθίσουν παίκτες και Gm γενικά και να κάνουμε το παιχνίδι ποιο ενδιαφέρον και ποιο κάλο για όλους είναι πολύ κρίμα για το metin2.gr να μην υπάρχουν νέοι παίκτες.....

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Εφόσον υπάρχει η θέληση για βοήθεια, θα ήθελα όσοι ενδιαφέρεστε να μου στείλετε μία αίτηση ώστε να μπείτε στην ομάδα του wiki :D

    Μπορείτε να δείτε πληροφορίες εδώ: Αναζήτηση μελών για την ομάδα του Wiki του Metin2.gr



    Πάμε να κάνουμε ένα όμορφο wiki μαζί;

    πας για δήμαρχος Cerise? άλλα εδώ θα φανούν όλα ποιο ξεχωρίζουν από τα λογία από της πράξεις

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Εφόσον υπάρχει η θέληση για βοήθεια, θα ήθελα όσοι ενδιαφέρεστε να μου στείλετε μία αίτηση ώστε να μπείτε στην ομάδα του wiki :D

    Μπορείτε να δείτε πληροφορίες εδώ: Αναζήτηση μελών για την ομάδα του Wiki του Metin2.gr



    Πάμε να κάνουμε ένα όμορφο wiki μαζί;

    Εγω εστειλα παντως mail για αιτηση. Αν οντως θελετε βοηθεια, μπορειτε να ανταποκριθειτε για να μη χανουμε χρονο...