Πρόταση για παραπάνω παίχτες

  • Κάποτε είχε ανοίξει 2ος ελληνικός σέρβερ Αίας αυτός ο σέρβερ έδωσε σ πολλούς παίχτες του οριον να έχουν μετά την ένωση έως 10 παίχτες στο λογαριασμό αντί για 5 που έχουν οι περισσότεροι. Θα ήθελα να προτείνω αν είναι εφικτό με κάποιο τρόπο στο Ιτέμ σοπ εμείς που δεν παίξαμε τότε ή για διάφορους λόγους δεν κάναμε παίχτες γιατί στην πρώτη ένωσή μας έβαζαν να διαλέξουμε και για να αποφύγουμε αυτή τη διαδικασία δεν κάναμε παίχτες να πληρώνουμε στο Ιτέμ σοπ για να μπορούμε να δημιουργήσουμε εχτρα παίχτες ΜΟΝΟ εμείς που έχουμε 5 και φυσικά το όριο να είναι μέχρι 10

  • Δεν νομίζω να έχει όριο, εγώ έφτιαξα accounts πριν την ένωση azrael amber και όποιος ηταν ο τριτος και εχω accs με 15 παικτες το καθενα. Αλλος σε βίντεο δείχνει να εχει 30 και 35

  • Εγώ ξέρω ότι άλλοι είναι κάπως όπως Εδώ και άλλοι ρίχνουμε κλάμα με 2 βασικούς και 3 για cor σε ένα account.

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Τα εχω δει σεργιε και εγω καπως ετσι εννοω να γινει κατασταση γιατι επειδη κανουν πολλους σερβερ και μετα ενωνονται ετσι γινεται

  • Εγώ ξέρω ότι άλλοι είναι κάπως όπως Εδώ και άλλοι ρίχνουμε κλάμα με 2 βασικούς και 3 για cor σε ένα account.

    Εγώ δεν κατάλαβα τι πρέπει να δω στο VIDEO συγνώμη 🤣


    Αλλά συμφωνώ +1 με το post

    wp2734889.jpg

  • DarkSoul

    Closed the thread.