Συντήρηση

  • Ξέρουμε πόσο θα διαρκήσει αυτήν την φορά η συντήρηση???????

    Μία απλή συντήρηση διαρκεί 1 -2 ώρες, αλλά υποτίθεται τώρα θα διορθώσουν κάποια τεχνικά προβλήματα άρα μη περιμένεις να τελειώσουν γρήγορα 8o

  • Παίζω 3 μέρες και τις δύο έχουν συντήρηση. Πείτε μου πώς το αντέχετε κάθε φορά αυτό???????

    Απλό! Η παίζεις κάτι άλλο ή βάζεις να δεις καμιά ταινία μέχρι να τελειώσει! 8-)

  • Παίζω 3 μέρες και τις δύο έχουν συντήρηση. Πείτε μου πώς το αντέχετε κάθε φορά αυτό???????

    + πρέπει να έχεις γερά νευρά άλλα σιγά σιγά το συνηθίζεις και γίνετε κομμάτι του παιχνιδιού

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • Παιξε και κανα joker με την τυχη που εχεις...

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • Για άλλη μια φορά η εταιρία μας δείχνει την ανικανότητά της αλλά και την ασέβεια προς όλους μας. Την Τετάρτη το είχα πει ότι κάτι θα κάνουν λάθος και θα χρειαστεί πάλι αναβάθμιση.

    Αποτέλεσμα αυτού είναι να συνεχίσουμε να χάνουμε χρόνο από τα αντικείμενα που τρέχουν από το item shop.

    Μήπως όλο αυτό τελικά δεν είναι τυχαίο αλλά σκόπιμο; γιατί αν ήταν τυχαίο θα πάγωναν τον χρόνο στα αντικείμενα.





    Το thread συνενώθηκε~ Whitedrum

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;

    Edited once, last by Whitedrum ().

  • Αν μεσα στο παιχνιδι βοηθουσες οσο γκρινιαζεις το παιχνιδι θα ηταν καλυτερο.Κατα τα αλλα δεν διαφωνω η εταρια οι τεχνικοι της παλι τα καναν μανταρα.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Το δίκιο που έχεις στο πρώτο κομμάτι το χάνεις στο δεύτερο. Τι συνωμοσία του σατανά θα ήταν αυτή , αφού είτε το έχουν ανοικτό είτε όχι , σε καποιά δεδομένη χρονική στιγμή θα λήξουν και θα ξαναγοράσουμε.

  • αν μας καθησυχαζει καθολου, κιαλλοι σερβερ ειναι κλειστοι. νομιζω ολοι.

    οποτε ολοι τα ιδια περναμε.

  • mythos αν το να πω το σωστό είναι γκρίνια τότε μου αρέσει που είμαι γκρινιάρης.

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;

  • αν μας καθησυχαζει καθολου, κιαλλοι σερβερ ειναι κλειστοι. νομιζω ολοι.

    οποτε ολοι τα ιδια περναμε.

    Ναι αλλά οι άλλοι σέρβερ έχουν και ενώσεις...

    Επίσης αυτό που όταν πεθαίνεις δεν μπορείς ουτε ΠΜ να ανοίξεις θα διορθωθεί;

  • Ναι αλλά οι άλλοι σέρβερ έχουν και ενώσεις...

    Επίσης αυτό που όταν πεθαίνεις δεν μπορείς ουτε ΠΜ να ανοίξεις θα διορθωθεί;

    για αυτο και πολλα αλλα κανουν συντηρηση απο οσο ξερω.

    αμα δν διορθωθουν αλλα χαλασουν και αλλα εκει κατι δν παει καθολου καλα

  • Για άλλη μια φορά η εταιρία μας δείχνει την ανικανότητά της αλλά και την ασέβεια προς όλους μας. Την Τετάρτη το είχα πει ότι κάτι θα κάνουν λάθος και θα χρειαστεί πάλι αναβάθμιση.

    Αποτέλεσμα αυτού είναι να συνεχίσουμε να χάνουμε χρόνο από τα αντικείμενα που τρέχουν από το item shop.

    Μήπως όλο αυτό τελικά δεν είναι τυχαίο αλλά σκόπιμο; γιατί αν ήταν τυχαίο θα πάγωναν τον χρόνο στα αντικείμενα.

    Αυτό δεν είναι τίποτα ... Εδώ υπάρχουν παίκτες που δεν μπορούν να μπουν στους λογαριασμούς τους επί βδομάδες λόγω κάπου bug του παιχνιδιού με αποτέλεσμα να ξοδεύονται άσκοπα γάντια, φορεσιές, πετ να λήγουν και γενικά ότιδηποτε μετράει ώρες σέρβερ... και η εταιρία στον κόσμο της!

  • ας δουμε και το θετικο( ισως). μετα απο τοσο χρονοβορες συντηρησεις και χαλια διαχειρηση αυτες τις μερες ιδιως ισως δειξουν λιγο επαγγελματισμο και βαλουν παλι event συγγνωμης. τι να πω :Ρ

    απλα μην σκατε. ενα game ειναι

  • alexadross104 είσαι λάθος.Είναι το ίδιο να το είναι ανοιχτός ο σερβερ και να χρησιμοποιείς αυτό που έχεις πληρώσει και το ίδιο να μην το χρησιμοποιείς;θα λήξει κάποια στιγμή αλλά άλλο να το αγοράσεις για ένα μήνα και να το χρησιμοποιήσεις για ένα μήνα και άλλο να το χρησιμοποιήσεις για παράδειγμα. για 26 μέρες.

    Είναι το ίδιο λοιπόν;

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;

  • Mazikeen και αυτό είναι πολύ μεγάλο θέμα.Αυτά είναι τα χάλια της εταιρίας.

    Τι θα συνέβαινε εάν μια ακατανίκητη δύναμη έπεφτε πάνω σε ένα αμετακίνητο εμπόδιο;

  • mythos αν το να πω το σωστό είναι γκρίνια τότε μου αρέσει που είμαι γκρινιάρης.

    Θεωρω οτι ειμουν πολυ σαφης στο ποστ μου.Αν ολοι εσεις που γκρινιαζετε συστηματικα με το παραμικρο εδω μεσα βοηθουσατε οσο γκρινιαζετε μεσα στο παιχνιδι τοτε θα ηταν μακραν απο τα καλυτερα ασχετως των προβληματων που εχει.Αλλα ακριβως αυτο ειναι το μεγαλυτερο προβλημα του σαν παιχνιδι η ελληνικη κοινοτητα.Μεσα στο παιχνιδι κλεβουν τα μετιν των αλλων με την δικαιολογια ετσι ειναι το παιχνιδι.Οταν καποιος ζηταει βοηθεια οι 8 στους 10 ειναι απασχολημενοι .Ανεβαζετε τι τιμες σε τετοιο σημειο που ενας νεος παικτης αδυνατει να ξεκινησει.Πουλαν γιανκ και παικτες που εχουν ανεβει με προγραμματα σε συγκεκριμενες σελιδες.Θες να συνεχισω?Ναι οι τεχνικοι της εταιριας ειναι χειροτεροι και απο εμενα που ειμαι ασχετος απο προγραμματισμο.Αλλα οι ελληνες παικτες ορισμενοι οχι ολοι φυσικα ειναι πιο μιζεροι γκρινιαρηδες και απατεωνες και απο την ιταλικη μαφια στου 30 στις ηπα.Οποτε ο μονος τροπος να διορθωθει κατι ειναι πρωτα να αλλαξουμε νοοτροπια εμεις.Και μεσα απο συνεχη γκρινια δεν πετυχαινεις κατι φιλε μου.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Με τόσες πατάτες που έχουν κάνει και 300% εχπ εβεντ να βάλουν πάλι λίγο θα είναι :D

    Προσωπικα δεν με ενδιαφερει ποσα εβεντ θα βαλουν απο την στιγμη που οταν θα ειναι θα αδυνατω να το παιξω λογω της νοοτροπιας ορισμενων.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.