Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΚΟΜΒΗ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ

  • Γειά σας παιδιά, θα ήθελα τις απόψεις σας πάνω σε ένα θέμα. Πήγα σήμερα στην κατακόμβη του διαβόλου για να κάνω δρακόλιθους και όπως κάθε φορά κοιτάω σε όλα τα κανάλια(όσα έχουν απομείνει:thumbdown:) για να βρω άδιο μέρος από παίκτες να μην ενοχλήσω κανέναν, πάω ch1 και ch2 πιασμένα πάω ch3 βρίσκω την αναγέννηση άδια. Αρχίζω λοιπόν να ντροπάρω θραύσματα και μετά από λίγη ώρα έρχεται ένας παίκτης που ήθελε να πιάσει το μέρος και του λέω κάνω δρακόλιθους έλα όταν τελειώσω, δείχνει να το καταλαβαίνει και αποσυνδέεται.Δεν πέρασαν ούτε 20 λεπτά και ξανασυνδέεται, αρχίζει να μου χαλάει το drop και να βαράει τέρατα. Μου λέει δε μπορείς να πιάνεις το μέρος τόση ώρα, την ίδια στιγμή που αυτός βάζει αυτόματο κυνήγι όλη μέρα.Μετά αυτός ο μάγκας έφερε ένα σκυλάκι του από κόκκινο και με έδιωξε. Όταν τον ρώτησα γιατί να κάτσει αυτός εδώ και όχι εγώ μου είπε στην κατακόμβη ισχύουν άλλοι κανόνες, ότι κάποια συγκεκριμένα άτομα κάθονται αναγέννηση και κάνεις άλλος, ότι παίζει 5 χρόνια και ποιος είμαι εγώ που θα του πάρω το μέρος, ότι είναι μεγαλύτερο lvl από εμένα (είμαι 85 και είναι 86:P)και γιαυτό προηγείται και κάτι τέτοιες ανοησίες. Η ερώτηση μου είναι εγώ που έλειπα 3 χρόνια από το παιχνίδι τι άλλαξε σε αυτό το διάστημα στην κατακόμβη; Έγινε κάποια συμφωνία μεταξύ παικτών στο πιοι παίχτες θα μπορούν να πάνε στην αναγέννηση; Εσείς πιστεύεται ότι το γεγονός ότι παίζει 5 χρόνια του δίνει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει και να παίρνει το μέρος με το έτσι θέλω; (συγνώμη αν σας κούρασα)

  • Γειά σας παιδιά, θα ήθελα τις απόψεις σας πάνω σε ένα θέμα. Πήγα σήμερα στην κατακόμβη του διαβόλου για να κάνω δρακόλιθους και όπως κάθε φορά κοιτάω σε όλα τα κανάλια(όσα έχουν απομείνει:thumbdown:) για να βρω άδιο μέρος από παίκτες να μην ενοχλήσω κανέναν, πάω ch1 και ch2 πιασμένα πάω ch3 βρίσκω την αναγέννηση άδια. Αρχίζω λοιπόν να ντροπάρω θραύσματα και μετά από λίγη ώρα έρχεται ένας παίκτης που ήθελε να πιάσει το μέρος και του λέω κάνω δρακόλιθους έλα όταν τελειώσω, δείχνει να το καταλαβαίνει και αποσυνδέεται.Δεν πέρασαν ούτε 20 λεπτά και ξανασυνδέεται, αρχίζει να μου χαλάει το drop και να βαράει τέρατα. Μου λέει δε μπορείς να πιάνεις το μέρος τόση ώρα, την ίδια στιγμή που αυτός βάζει αυτόματο κυνήγι όλη μέρα.Μετά αυτός ο μάγκας έφερε ένα σκυλάκι του από κόκκινο και με έδιωξε. Όταν τον ρώτησα γιατί να κάτσει αυτός εδώ και όχι εγώ μου είπε στην κατακόμβη ισχύουν άλλοι κανόνες, ότι κάποια συγκεκριμένα άτομα κάθονται αναγέννηση και κάνεις άλλος, ότι παίζει 5 χρόνια και ποιος είμαι εγώ που θα του πάρω το μέρος, ότι είναι μεγαλύτερο lvl από εμένα (είμαι 85 και είναι 86:P)και γιαυτό προηγείται και κάτι τέτοιες ανοησίες. Η ερώτηση μου είναι εγώ που έλειπα 3 χρόνια από το παιχνίδι τι άλλαξε σε αυτό το διάστημα στην κατακόμβη; Έγινε κάποια συμφωνία μεταξύ παικτών στο πιοι παίχτες θα μπορούν να πάνε στην αναγέννηση; Εσείς πιστεύεται ότι το γεγονός ότι παίζει 5 χρόνια του δίνει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει και να παίρνει το μέρος με το έτσι θέλω; (συγνώμη αν σας κούρασα)


    Καταρχάς μπράβο για το ήθος σου που δεν κάνεις ότι κάνουν μερικοί, όσο άφορα ότι πήγε σε άλλο ch και γύρισε σημαίνει ότι η ξέρει τους άλλους drooper η διάλεξε έναν ποιο εύκολο παίκτη και για αυτό έγινε ότι έγινε.


    Όσο άφορα την ώρα που γράφεις όταν είχε το event 200% είχα πάει 2 όροφο αράχνες αναγέννηση να κάνω έναν παίκτη (75) lvl εκεί είχα δει από το κόκκινο βασίλειο να έχει έναν παίκτη (50 lvl) αυτό ο παίκτης κρατούσε το room 5 ώρες χωρίς να κάνει xp χωρίς να είναι εκεί κανένας όταν εγώ κατάφερα να πάρω το room μετά από 5 ώρες,τότε ξύπνησαν όλη η σφιχτές έρχονταν και σε χαλούσαν το xp με το έτσι θέλω και μάλιστα με δικαιολογία εγώ πατάω κάπες και εσύ έχεις κυνήγι (θα του έλεγα που να βάλει της κάπες άλλα άντε) ας το κλείσω με αυτά και τα άλλα κανένας δεν έκανε xp από τους δυο χαλώντας και το δικό μου χπ άλλα και του άλλου παίκτη...


    Βλέπεις φίλε μου δύστυχος μα δεν είσαι δυνατός δεν σε σέβονται σε κάνουν ότι θέλουν και είναι λόγος που γίνομαι δυνατός μέρα με την μέρα είναι μερικοί που θέλουν το ξύλο το τράβα ο οργανισμός γιατί σαν έμενα είσαι και εσύ και πολλά παιδιά που δεν ενοχλούν κανέναν και σέβονται τον άλλον άλλα δυστυχώς δεν ήμαστε όλη το ίδιο....



    Υ.γ Εγώ είμαι μαζί με το παλικάρι σε όλα και όχι φίλε μου δεν υπάρχει καμιά συμφωνία είναι θέμα αξιοπρέπειας , την επόμενη φορά φίλε μου άμα τύχει κανένα ίδιο σκηνικό γράψε στην κλείσει κάτω ότι γίνετε αυτό και αυτό θα έρθω άσχετος lvl και βασίλειο το δίκιο είναι δίκιο .

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • απο οσο ξερω τετοια συμπεριφορα δεν απαγορευεται εκτος αν προκειται για κανενα συγκεκριμενο εβεντ. αν καποιος δεν ακουει απλα τον ριχνεις μεχρι να βαρεθει και να φυγει. κανεις δεν "κραταει" καμια περιοχη του παιχνιδιου για τον εαυτο του. και σε open pvp areas αυτος ειναι ο σκοποσ. οποιος μπορει διεκδικει την οποια περιοχη θελει. οποιος δεν μπορει παει αλλου. δυστυχως η ευτυχως αυτο ειναι το παιχνιδι.

  • απο οσο ξερω τετοια συμπεριφορα δεν απαγορευεται εκτος αν προκειται για κανενα συγκεκριμενο εβεντ. αν καποιος δεν ακουει απλα τον ριχνεις μεχρι να βαρεθει και να φυγει. κανεις δεν "κραταει" καμια περιοχη του παιχνιδιου για τον εαυτο του. και σε open pvp areas αυτος ειναι ο σκοποσ. οποιος μπορει διεκδικει την οποια περιοχη θελει. οποιος δεν μπορει παει αλλου. δυστυχως η ευτυχως αυτο ειναι το παιχνιδι.

    εγώ προσωπικά δεν έχω θέμα ας θέλει οποίος θέλει δεν μου αρέσει όμως να με ακουμπάν, άλλα το θέμα φίλε μου είναι ότι άμα δω π.χ έναν παίκτη που βλέπω ότι δεν έχει yang να πάω εγώ με τσαμπουκά να του πάρω το μέρος εγώ εκείνη την στιγμή δεν κάνω δύναμη ισχύος κάνω ακριβός το αντίθετο και άμα είσαι τόσο απελπισμένος που θες να κλέψεις 10μ . Φαντάσου τώρα η τοπ 10 η τοπ 20 παίκτες του ελληνικού gr να έρχονται να περνούν ότι θέλουν ακόμη θα ήμασταν με αρχικά σπαθιά ότι δεν το κάνουν σημαίνει ότι σέβονται εμάς τους ποιος μικρούς παίκτες γενικά δεν συμφέρει να γίνει το παιχνίδι οποίος την έχει μεγαλύτερη κερδίζει θα χάσει το 70% του παιχνιδιού...


    Υ.γ Δεν την πέφτω στο φίλο stelios123 καταλαβαίνω ακριβώς τι θέλει να πει και δυστυχώς έχει δίκιο το παιχνίδι είναι πολεμικό και οχι τσάι party άλλα από την άλλη δεν μπορώ να μην σκεφτώ ένα παιδί που θέλει να βγάλει yang και να έρχεται ο άλλος να χάλα το droop του παιδιού να το αφήσω να περάσει έτσι γιατί όλη έχουν περάσει από εκεί που κάποιος άλλος παλιά τους έκανε ακριβώς το ίδιο μην κάνετε αυτό που δεν θέλετε να σας κάνουν.

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • απο οσο ξερω τετοια συμπεριφορα δεν απαγορευεται εκτος αν προκειται για κανενα συγκεκριμενο εβεντ. αν καποιος δεν ακουει απλα τον ριχνεις μεχρι να βαρεθει και να φυγει. κανεις δεν "κραταει" καμια περιοχη του παιχνιδιου για τον εαυτο του. και σε open pvp areas αυτος ειναι ο σκοποσ. οποιος μπορει διεκδικει την οποια περιοχη θελει. οποιος δεν μπορει παει αλλου. δυστυχως η ευτυχως αυτο ειναι το παιχνιδι.

    Ναι φίλε δε λέω ότι απαγορεύεται απλά είναι ανήθικο από άποψη συμπεριφοράς και αν πήγαινε με τη λογική σου ο συγκεκριμένος θα μπορούσε απλά να μου πει θα φέρω το φιλαράκι μου από κόκκινο να σε ρίξει γιατί είναι πολεμικό παιχνίδι και θέλω να σου πάρω το μέρος, δεν το θεωρώ σωστό αλλά από το να μου λέει ότι το μέρος του ανήκει επειδή είναι πιο μεγάλο lvl και παίζει πολλά χρόνια θα ήταν πιο λογικό. Σκέψου όμως να γινότανε αυτό συνέχεια, δε θα μπορούσε να κάνει σχεδόν κανείς exp, κανείς drop και απλά θα έκανε κακό σε όλο το παιχνίδι γιατί οι παίκτες θα ξενέρωναν και δε θα έπαιζαν. Είναι πολεμικό παιχνίδι αλλά και αυτό πρέπει να έχει κάποια όρια, παίζουμε για να περνάμε καλά όχι για να μας σπάνε τα νεύρα.

  • εγώ προσωπικά δεν έχω θέμα ας θέλει οποίος θέλει δεν μου αρέσει όμως να με ακουμπάν, άλλα το θέμα φίλε μου είναι ότι άμα δω π.χ έναν παίκτη που βλέπω ότι δεν έχει yang να πάω εγώ με τσαμπουκά να του πάρω το μέρος εγώ εκείνη την στιγμή δεν κάνω δύναμη ισχύος κάνω ακριβός το αντίθετο και άμα είσαι τόσο απελπισμένος που θες να κλέψεις 10μ . Φαντάσου τώρα η τοπ 10 η τοπ 20 παίκτες του ελληνικού gr να έρχονται να περνούν ότι θέλουν ακόμη θα ήμασταν με αρχικά σπαθιά ότι δεν το κάνουν σημαίνει ότι σέβονται εμάς τους ποιος μικρούς παίκτες γενικά δεν συμφέρει να γίνει το παιχνίδι οποίος την έχει μεγαλύτερη κερδίζει θα χάσει το 70% του παιχνιδιού...


    Υ.γ Δεν την πέφτω στο φίλο stelios123 καταλαβαίνω ακριβώς τι θέλει να πει και δυστυχώς έχει δίκιο το παιχνίδι είναι πολεμικό και οχι τσάι party άλλα από την άλλη δεν μπορώ να μην σκεφτώ ένα παιδί που θέλει να βγάλει yang και να έρχεται ο άλλος να χάλα το droop του παιδιού να το αφήσω να περάσει έτσι γιατί όλη έχουν περάσει από εκεί που κάποιος άλλος παλιά τους έκανε ακριβώς το ίδιο μην κάνετε αυτό που δεν θέλετε να σας κάνουν.

    Χαιρομαι που η υπογραφη μου πιανει τοπο εστω και εδω στο forum.Γιατι στο παιχνιδι μεσα μαλλον δεν ισχυει...

    Μην κάνετε αυτά που δεν θέλετε να σας κάνουν.

  • Χαιρομαι που η υπογραφη μου πιανει τοπο εστω και εδω στο forum.Γιατι στο παιχνιδι μεσα μαλλον δεν ισχυει...

    εγώ φίλε μου είναι άγραφος κάνονας δεν ενοχλώ κανέναν άσχετος τι επίπεδο είναι ας είναι και 5 έως και 205 lvl δεν έχω χαλάσει πότε μου χπ άσχετος βασιλείου δεν έχω σπάσει πότε άλλου μετιν άμα δω ότι κάποιος το βαράει θα φύγω απλός χωρίς καμιά παραπάνω κινήσει ας όμως δεν με σέβεσαι άσχετος lvl θα πρέπει να ανταποδώσω σας ευχαριστώ για την ανάγνωση

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬

  • εγώ φίλε μου είναι άγραφος κάνονας δεν ενοχλώ κανέναν άσχετος τι επίπεδο είναι ας είναι και 5 έως και 205 lvl δεν έχω χαλάσει πότε μου χπ άσχετος βασιλείου δεν έχω σπάσει πότε άλλου μετιν άμα δω ότι κάποιος το βαράει θα φύγω απλός χωρίς καμιά παραπάνω κινήσει ας όμως δεν με σέβεσαι άσχετος lvl θα πρέπει να ανταποδώσω σας ευχαριστώ για την ανάγνωση

    ακριβως αυτο κανω και εγω. ωστοσο και ενοχλουσαν στα τελευταια φεγγαροκουτα και ακουγα και καντηλια απο πανω που αντιδρουσα.

    μακαρι ολοι να το βλεπαν σαν εσενα.

  • ακριβως αυτο κανω και εγω. ωστοσο και ενοχλουσαν στα τελευταια φεγγαροκουτα και ακουγα και καντηλια απο πανω που αντιδρουσα.

    μακαρι ολοι να το βλεπαν σαν εσενα.

    αυτό τώρα που λες γίνεται και στην πραγματική ζωή ας δώσω ένα παράδειγμα είχε έρθει ένας γνωστός στο μαγαζί γιατί δουλεύω όπως τα ποιο πολλά παιδιά εδώ μέσα και είχε νευρά και επειδή γνωριζόμαστε πολύ καιρό μου είπε ακριβώς τι έγινε τον είχαν πάρει τηλεφωνώ από το γυμνάσιο του γιου του γιατί τόλμησε να δείρει τα παιδιά που τον έκαναν bullying .

    Και ρωτάω εγώ ποιος φταίει.?

    ¬Τον 18ο αιώνα υπήρχε ένας πολύ γνωστός ζυθοποιός στην περιοχή Dendermonde. Το όνομά του ήταν Pauwel Kwak¬