ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΑΝΤΙΚΙΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ

  • Όπως με βλέπεις αυτό ήταν το όνομα μου βεβαια είχα και κάποιον αριθμό. Mythos124 Ειχα έναν νιντζα στο μπλε βασίλειο. Σταμάτησα το 2011 αν θυμάμαι καλά, ξανά ξεκίνησα πριν δύο χρόνια και ακόμα δεν έχω πάει 80 λβλ να φανταστείς. Όχι γιατί δεν μπορούσα αλλά γιατί θέλω να στήσω τις ικανότητες μου να προχωράω χωρίς να μένω πίσω στο βιολόγο και όλα αυτά επειδή δεν ψωνίζω από ιτεμ σοπ να τα προχωρήσω πιο γρήγορα. Φυσικά δυστυχώς παίζω πια μόνος γιατί δεν υπάρχουν οι παλιοί φίλοι και γνωστοί αλλά δεν πειράζει. Για του λόγου το αληθές μπορείς να τσεκάρεις από ποτέ είμαι μέλος στο φόρουμ. Επίσης θα με βρεις στο παλιό σερβερ οριον στην κατάταξη.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Μπορεί να έχετε δίκιο όλοι.. πραγματικά όλοι. Αν θέλεις να βάλεις ring exp, γάντι και βιβλίο αρχηγού, δεν μπορείς. Δεν χωράνε. Οπότε επιλέγεις 2 απ αυτά και δεν ψωνίζεις από item shop.

    Θα μου πεις κάνεις και οικονομία :P Δεκτό!

  • Μπορεί να έχετε δίκιο όλοι.. πραγματικά όλοι. Αν θέλεις να βάλεις ring exp, γάντι και βιβλίο αρχηγού, δεν μπορείς. Δεν χωράνε. Οπότε επιλέγεις 2 απ αυτά και δεν ψωνίζεις από item shop.

    Θα μου πεις κάνεις και οικονομία :P Δεκτό!

    Από την μια κράζουμε την εταιρία ότι έχει γίνει το παιχνίδι pay to win από την άλλη απαιτείται να γίνει ακόμα πιο πολύ πλήρωσε για να παίξεις.

    Παιχνίδι είναι δείτε το χαλαρά.

    Η ζωή στη γη μπορεί να είναι ακριβή αλλά περιλαμβάνει δωρεάν βόλτα γύρω απο τον ήλιο.

  • Από την μια κράζουμε την εταιρία ότι έχει γίνει το παιχνίδι pay to win από την άλλη απαιτείται να γίνει ακόμα πιο πολύ πλήρωσε για να παίξεις.

    Παιχνίδι είναι δείτε το χαλαρά.

    Μα δεν μιλαω να αγορασεις απο το IS απο τομπολα και αλλα δωρα ανα διαστηματα που δινουν μπορεις να παρεις φιλτρο 100% εξπ δαχτυλιδι 200% εξπ που 1ον δεν μπορεις να τα βαλεις και τα 2 μαζι αλλα εχεις το 50% εξπ δαχτυλιδι απο ντροπ και αν πεις και για βιβλιο του αρχηγου???Οποτε δεν εχει να κανει με το pay to win το συγκεκριμενο κομματι πολυ.

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • ΚΑΛΑ 598 ΑΤΟΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΔΕΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΨΕΙ 5 ΑΤΟΜΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΛΑ ΟΚ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ? ΟΚ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΙ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΕΖΟΥΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΟΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝΕ ΑΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΕΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΑ

  • Συμφωνω με τον προλαλησαντα.Κοιτα προσωπικα δεν μπαινω στην κοινοτητα παραμονο οταν εχει συντηρηση.Και τα προηγουμενα χρονια που επαιζα φουλ μερονυχτα πριν το σταματησω για μερικα χρονια παλι δεν ειχα επαφη με την κοινοτητα λαθος/σωστο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.Παντος θα ηταν καλο να εβαζαν 1-2 ακομα τρυπες για αυτες τις επιπλον επιλογες, οπως αλλο 1 καναλι θα ηταν καλα να εβαζαν οπως εχουμε πει σε αλλο θεμα που εχει ανοιξει αλλα οι Γερμανοι δεν νοιαζονται για το τι θελουμε εμεις αλλα για το πως θα βγαλουν χρημα,οσο αυτο λυπει δεν θα ασχοληθουν με το Ελληνικο.....

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • Συμφωνω δωσατε πολλα (αγορασαμε,τζογαραμε) και δεν ξερουμε τι να πρωτοκανουμε μηπως ειναι ο καιρος να κανετε αυτο που λεει ο φιλος μας

  • 1.5ΕΚ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΟΚ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΥ ΑΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΧΑΜΟΣ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΗΘΕΙ Η ΙΔΕΑ ??

  • ΟΛΟΙ ΣΥΝΦΩΝΟΥΜΕ ΜΕ 1.5Κ ΠΡΟΒΟΛΕΣ ΑΛΛΑ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΕ ΩΦΕΛΗΜΕΝΟΙ ΒΓΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΙ

  • Οτι ειναι υπερ του παιχτη δεν προκειτε να γινει ποτε ΑΝ ομως θελουμε να ανοιξουμε 2 θεσεις επιπλεον και θελει ιτεμ σοπ να δεις τι ωραια θα το βαλουν

  • ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΧ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

  • Μωρέ εδώ τρώνε καθαροί παίχτες Μπαν και τα μποτ κάνουν πάρτι αυτό λες να τους πειράξει αχαχαχ

  • Τραγικα πραγματα συμβαινουν.Απλα τα μποτακια λιγο πολυ ολοι γνωριζουμε ή εχουμε ακουσει ποιοι τα εχουν και πως λειτουργουν :/.Ο παπας παντα ευλογει τα γενια του....

    Ουκ εν τω πολλώ το ευ, αλλ’ εν τω ευ το πολύ.

  • ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ? ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΑΡΧΗΓΩΝ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΩΦΕΛΙΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

    Υποστηρίζω την πρόταση.:)

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ? ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΑΡΧΗΓΩΝ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΩΦΕΛΙΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

  • ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ? ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΑΡΧΗΓΩΝ ΕΝΑ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΩΦΕΛΙΜΕΝΟΙ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ:(

    Μαζί σου και να κάνουν τα σοφίας που έχουμε άπειρα να τα βάζουμε με τα γλυφιτζουρια και στη τελική πες τους βρε και την μαγική λέξη όπως και τα κλειδιά καταλόγου βάλτε αυτό το αντικείμενο στο Ιτέμ σοπ.

  • ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΤΟΥ ΗΡΩΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛΕΦΤΗ ΤΗ ΞΕΝΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΠΑΝΕ 75 ΔΡΑΚΟΜΑΡΚΕΣ ΤΖΑΜΠΑ ΒΑΛΤΕ ΜΙΑ ΘΥΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ

  • :(




    Quote

    2.13 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι εποικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται.


    Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Φόρουμ- Whitedrum