Hmm...

  • Το αστείο είναι ότι υπάρχουν bots στους διακομιστές, υπάρχουν συνεχώς αρκετές ώρες ενημερώσεων, το παιχνίδι δεν είναι ευχάριστο, αλλά εν τω μεταξύ το GF χάνει πολύτιμο χρόνο για τη δημιουργία τέτοιων βίντεο:

    Metin2 International - Metin2 October Costumes | Facebook


    Γνωρίζουν την έννοια της τάξης σπουδαιότητας;:)

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Με ενοχλούσε πριν 2 εβδομάδες ένα bot στο κέντρο ορκ και τον είδα σήμερα τυχαία 76 lv.. Με ιτεμς, κουστούμια, ψώνιζε χαλαρός στο παζάρι.. Είναι αστείο πλέον.. Εγώ να πρέπει να λιώσω για να βρω κάπες, να βρω μαγέματα κ.ο.κ. και τα bots να κάνουν πάρτυ και να παίζουν εις βάρος μας.. Τραγικοί τουλάχιστον... Μου αρέσει που είχα διαβάσει σε ενα παλιό post πως μερικές φορές δεν απαντάνε καν στα tickets, επειδή μας προλαβαίνουν.. Εδώ γελάμε. Πλέον νομίζω πως είναι οφθαλμοφανές πως υπάρχει κέρδος από τα bots, δεν εξηγείται γιατί εθελοτυφλούν έτσι... Λες και είναι δύσκολο να μπει ένας GM 2 ώρες; 1 ώρα; την ημέρα και να κάνει teleports όπου υπάρχουν bots και να τα bannarei... Θέλουν 10-20 ευρώ για 4 μαγέματα και τα bots πάνε 70 lvl σε μία βδομάδα.. Άξιοι!! <X<X

  • Επιπροσθέτως βλέποντας ξένα streams παρατηρεί κανείς πως το φαινόμενο είναι παγκόσμιο.. Άρα κάτι μυρίζει από άνωθεν! :saint::saint:

  • Εμποδίζουν συνεχώς αξιοπρεπείς παίκτες. Δεν ξέρω ποιος παρασύρεται από ένα τέτοιο βίντεο. :D:D:D

    "Whether you believe you can do a thing or not, you are right."

  • Με ενοχλούσε πριν 2 εβδομάδες ένα bot στο κέντρο ορκ και τον είδα σήμερα τυχαία 76 lv.. Με ιτεμς, κουστούμια, ψώνιζε χαλαρός στο παζάρι.. Είναι αστείο πλέον.. Εγώ να πρέπει να λιώσω για να βρω κάπες, να βρω μαγέματα κ.ο.κ. και τα bots να κάνουν πάρτυ και να παίζουν εις βάρος μας.. Τραγικοί τουλάχιστον... Μου αρέσει που είχα διαβάσει σε ενα παλιό post πως μερικές φορές δεν απαντάνε καν στα tickets, επειδή μας προλαβαίνουν.. Εδώ γελάμε. Πλέον νομίζω πως είναι οφθαλμοφανές πως υπάρχει κέρδος από τα bots, δεν εξηγείται γιατί εθελοτυφλούν έτσι... Λες και είναι δύσκολο να μπει ένας GM 2 ώρες; 1 ώρα; την ημέρα και να κάνει teleports όπου υπάρχουν bots και να τα bannarei... Θέλουν 10-20 ευρώ για 4 μαγέματα και τα bots πάνε 70 lvl σε μία βδομάδα.. Άξιοι!! <X<X

    μακαρι να ηθελε μια βδομαδα να πανε 70 αλλα θελει 2μερες max. και αυτο χωρις να εχει 100% exp event

  • εδώ υπάρχει παίκτης που ήταν 77 επίπεδο όταν εγώ ήμουν 88 με τον νιντζα μου και όταν εγώ πήγα 90 και πήγα να δω αγορά τι γίνετε αυτος ήταν είδη 100 επίπεδο, εγώ θα πρέπει να στραγγιξω ότι εχπ εβεντ και κουράσει επάνω σε μια καρεκλά στον υπολογιστή για να παω 105 λβλ και ο άλλος με βοτ πάει χ10 φορες ποιο γρηγορά.


    Υ.γ Μπορω να πω το ονομα του + εχω και το βίντεο που τον τραβάω και επειδή με ειδε μέσα προσπαθούσε να αλλάξει ροομ δεν ξεφεύγεις όμως ;)

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."