Ξεφτίλα στη βροχή Μετίν συντεχνιών

  • Είστε σοβαροί???μας κάνετε πλάκα????δεν ξέρω τι γίνεται στην εταιρία αλλά αυτό που έγινε απόψε με τη βροχή Μετίν δεν το έχω ξαναδεί στα 11 χρόνια που παίζω. Βάλατε 10 μετινς και πολλά είπα 1 από κάθε επίπεδο στις περιοχές συντεχνιών, αυτό το ΟΝΟΜΑΣΑΤΕ ΒΡΟΧΗ ΜΕΤΊΝ???ποιον κοροϊδεύετε????όταν γράφετε βροχή Μετίν εννοείται βροχή από 100-200 μετινς και όχι ψιχαλα από 5-10

    Είστε απλά απαράδεκτοι και γίνατε ρεζίλι για ακόμα μια φορά στα μάτια των παικτών. Γιατί έχετε υποβαθμίσει έτσι ένα από τα καλύτερα εβεντς του παιχνιδιού?να μας λέγατε ότι θα ρίξετε 5 μετινς να μην πάμε καν. Περιμένουμε αποζημίωση για το ότι πολλοί σίγουρα θα έβαλαν γάντια ιτεμ σοπ για να έχουν αυξημένο ντροπ και μετινς δεν είδαμε, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΞΕΦΤΙΛΑ

    ΜΗΝ ΛΟΓΟΜΑΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΗΛΙΘΙΟ,ΘΑ ΣΕ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ

  • Θα διαφωνήσω.. Ήταν η πρώτη φορά, τα τελευταία χρόνια που βρήκα κι έσπασα πολλά μετιν σε τέτοιο event.

    Αυτά τα events όταν γίνονται σε κοινούς χάρτες όλων των βασιλείων, οι κόκκινοι και οι κίτρινοι δεν προλαβαίνουμε ούτε να δούμε μετιν, γιατί οι μπλε που είναι πολλοί, τα προλαβαίνουν όλα.

    Ακόμα και στους δικούς μας χάρτες, πρώτου δεύτερου χωριού, έρχονται οι μπλε και σπάνε τα μετιν.


    Μόνο όταν γίνονται σε συντεχνιακούς χάρτες, προλαβαίνουμε να χαρούμε κι εμείς τα events. Γι αυτό θα ήθελα να ξαναγίνει η βροχή μετιν μόνο σε συντεχνιακούς χάρτες και όχι σε άλλους.

  • Θα συμφωνήσω με την ΝΙΟΒΗ έτσι προλαμβάνουν ολοι μετιν.

    Ίσως δεν αρεσε σε κάποιους γιατί δεν μπορούσαν να πανε με παιχτες αλλου βασιλείου στις περιοχές Songpa -Daeyami -Miryang

    όπως πήγαν στις Waryong - Imha - Jungrang

    Εγώ θα προτιμούσα και στις Waryong - Imha - Jungrang να μπαίνεις με μεταβιβαστη ώστε να μην πηγαίνουν από αλλα βασίλεια!!

    και το εβεντ να ξαναγίνει!!!

    « Ο άνθρωπος που είναι ενάρετος και σοφός δεν έχει ανάγκη από δόξα.»


    Πλούταρχος(όχι ο τραγουδιστής) :P



    « Εάν το πρόβλημα μπορεί να λυθεί, τότε δεν αξίζει να ανησυχείτε για αυτό. Εάν δεν λύνεται, τότε είναι άχρηστο να ανησυχείτε.»
    αρχαίο ιαπωνικό απόφθεγμα

  • κι εγω συμφωνω με τους πιο πανω να ξαναγινει ετσι το ιβεντ γιατι ετσι εχουμε και οι κοκκινοι ντροπ αλλα αν γινετε οχι μετα απο ιβεντ με μποσακια...ειναι λιγο ενοχλητικο να εχεις να σπας σουπερστοουν και να εχεις και τα μποσακια που σπρωχνουν πανω σου...και επισης να πεσουν πιο πολλα μετινς οχι 2-3 απο το καθε λεβελ...ειναι τεραστιος χαρτης να πεφτουν πιο πολλα μετινς που να ειναι οντως σαν βροχη...αλλιως ονομαστε το ψιχαλα μετιν να ξερουμε κι εμεις τι παιζει!!

  • DarkSoul

    Closed the thread.