Ήμαρτον με το gameforge client

  • Καλησπέρα.


    Κάθε φορά που επιστρέφω σε αυτό το παιχνίδι βρίσκω και μία νέα χαζή λειτουργεία ή ένα νέο τελείως χαζό bug.


    Μου έρχεται εμένα να φτιάξω 40άρια παικτάκια για να μαγέψω ένα πανσέληνο που είχα για cors.


    ΘΕΛΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ 8 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ACCOUNT ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΜΕΣΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ 8 ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ.


    Φτιάχνω 3. Μετά δεν με αφήνει. Υποθέτω για bot;


    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟ ΣΦΑΛΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ...


    Δηλαδή εγώ που γύρισα 3 το πρωί σχεδόν από την δουλειά και με όόότι κουράγια είχα είπα να βάλω μερικά παικτάκια σε autohunt και πρέπει ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΤΕΛΝΩ ticket ΤΕΤΟΙΑ ΏΡΑ ;;...



    ΣΦΑΛΜΑ ΣΕ ΤΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΑΝ CLIENT; ΣΦΑΛΜΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ; ΣΦΑΛΜΑ ΣΕ ΤΙ ;;;


    Έχετε δει εσείς ποτέ άλλη πλατφόρμα από το 2015 και μετά ας πούμε που βγάζει σφάλμα και δεν έχει επεξήγηση ή κουμπί αποστολής σφάλματος αυτόματα;;


    Πρέπει να μπω στο support, να κάνω ολόκληρο ticket , να περιμένω 2 μέρες να το διαβάσουν, να περιμένω άλλη 1 σε περίπτωση που προωθηθεί ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ 8 ΠΑΙΚΤΑΚΙΑ ΣΕ AUTOHUNT; Καλύτερα να βγώ να κυνηγάω εγώ αρκούδες, σκυλιά και γουρούνια παρά οι τοξότες μου άμα είναι για τέτοιο κόπο.. :thumbdown:


    Κάθε μέρα και κάτι καινούριο. Από τα πιο απλά μέχρι τα πιο σύνθετα.


    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Συγνώμη αλλά δεν υπάρχει λύση παρε τώρα 1 νεο boss και 1 μαπ και μην ξεχάσεις να δεις τα νεα ιτεμ στο itemshop

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Update 9 ώρες μετά.


    Ακόμα δεν μπορώ να φτιάξω λογαριασμό :thumbdown:


    Τα botάκια αλονίζουν, εγώ δεν μπορώ να κάνω λογαριασμούς.


    Ας βάλω μία 50άρα paysafe στο happy hour .... :thumbdown::thumbdown:


    ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΕΙ Η ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΓΕΜΑΤΕΣ ΕΠΟΧΕΣ. ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑΝΕ.. ΚΑΤΑΛΗΞΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ 2 ΣΕΡΒΕΡ ΛΟΓΩ ΤΩΝ STREAMER - ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΩΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ ΜΩΙΚΑΝΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ...

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • επισης εδω και 3 βδομαδες κατω αριστερα δεν βγαινει καν το τσιτ μπλοκερ οποτε να γτ κανουν παρτι τα μποτακια και μετα μπαμ ολοι κανενα μπαν να φαμε παλι χωρις λογο και να ψαχνομαστε...οτι και να κανουμε ενα σφαλμα ειναι ολο το παιχνιδι

  • Κάθε εβδομάδα δικαιουσαι να κάνεις 3 ακκ και αυτό έγινε για να μην γίνονται μποτς

    Καλή στρατιγική ..


    Τα botάκια παρτάρουν, κι εγώ για να έχω 8 παικτάκια σε ένα acc και να μην ανοίγω 4 mail , χρειάζομαι 3 εβδομάδες προετοιμασία ... X/


    Edit : Και αφού είναι αυτός ο λόγος - που τον φαντάστηκα εξ αρχής - γιατί δεν υπάρχει αναφορά την ώρα που βγαίνει το πρόβλημα;; Ο μέσος παίκτης πρέπει να είναι κινητή εγκυκλοπαίδεια των ενημερώσεων για να τα μαθαίνει...

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Το ξες τόσα χρόνια ποτέ δεν ενημερωνόμαστε σωστά όταν σταματάει ο παιχνίδι μετά πηγαίνει στη νασα λόγο της υπερβολικής σκέψης που κάνουμε κάθε μέρα με τις πατέντες εδώ μέσα

  • Το ξες τόσα χρόνια ποτέ δεν ενημερωνόμαστε σωστά όταν σταματάει ο παιχνίδι μετά πηγαίνει στη νασα λόγο της υπερβολικής σκέψης που κάνουμε κάθε μέρα με τις πατέντες εδώ μέσα

    Ότι πιο τίμιο έχει ειπωθεί εδώ μέσα.

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • DarkSoul

    Closed the thread.