Ας γράψουμε τις αποτυχίες μας (Όπως παλιά)

  • Θυμάστε παλιά που είχαμε ένα topic με τις αποτυχίες μας;


    Εεε.. Με αφορμή τα σημερινά μου πάλι, είπα να το ξαναανοίξω, έτσι να σπαμμάρουμε λίγο .. :P


    1 μήνας cor draconis μάζεμα .. Ούτε ένα μυθικό ... ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ..


    Μετά είπα να το ρίξω στις αναβαθμίσεις να με παρηγορήσω. Έχω ένα δηλητήριο +5 με 43% μέση...


    Εεεε.. Μην τα πολυσυζητάμε. 200 παπυράκια, 2 φορές έφτασε +6. Μέχρι εκεί .. Τώρα το βλέπω +4 :cursing:

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Η λογική λέει το εξής:
    Απεγκατάσταση

    1 μήνας αποχή

    6βδομάδες μετά: "βρε λες"
    2 μήνες μετά "εεε ας κανω κορς"
    ----πάτημα κορς ==> 0 μυθικά------


    μεταβήτε στο βήμα 2



    Αλλά πόσα κοράκια πάτησες σύνολο;
    πχ αν έκανες 30 μέρες με 1 παιχτάκι σημαίνει πάτησες 150 κοράκια.

    Εγώ συνήθως πατάω ανα εβδομάδα, 5 χαρακτήρες * 35 κοράκια =175 κοράκια κια βγάζω 1 αρχαίο από κάθε χρώμα μέχρι εκεί να μην είμαι και άπληστος.


    Επίσης όσον αφορά τα πατήματα, παίζει να έχασα καμια 20ρια ουράνια περιδέραια όταν τα πάτησα σε σιδερά συντεχνίας για +5 :P

  • Για πάμε:

    9Χ5=45

    9Χ3=27

    16Χ1=16

    45+27+16=88

    Με 88 παίκτες κάθε 2 εβδομάδες βλέπω απο κανένα αρχαίο, να μην εχω παράπονο.

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl

  • 100 Κρανάκια +0 / 60άρια. Με τραβηγμένο βίντεο.


    Συντεχνειακό σιδερά από +0 για το +10%..


    1 +8..


    Κανένα +9


    :/

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • κράνος ικα σαμανου 100 πάπυροι ευλογίας 100 δράκου 1 σίδερο για να μην πάει +8 ;(;(

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • Προσπαθώ να κάνω στρατιωτικό σε ένα μικρό παικτάκη..


    Αποστολή επιπέδου 18 : Παράνομοι της ερήμου.. Σερί αποτυχία 9 φορές. ΡΕ ΜΠΡΟ! ΝΑ θέλουμε 3 ώρες ένα quest. Και στην τελική γιατί αποτυχαίνει ο ρημαδοσταβλίτης; Δεν καβαλάω το άλογο καλά;;.. X(

    ~ Η αλλαγή είναι βέβαιη, η πρόοδος όχι ~

    Metin2 ~ 2008 - 2021


    (^_^)

  • Προσπαθώ να κάνω στρατιωτικό σε ένα μικρό παικτάκη..


    Αποστολή επιπέδου 18 : Παράνομοι της ερήμου.. Σερί αποτυχία 9 φορές. ΡΕ ΜΠΡΟ! ΝΑ θέλουμε 3 ώρες ένα quest. Και στην τελική γιατί αποτυχαίνει ο ρημαδοσταβλίτης; Δεν καβαλάω το άλογο καλά;;.. X(

    Καλή δύναμη

    "Voi che entrate qui, rinunciate a ogni speranza."



  • ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ (ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ) ΑΛΛΑ Ο ΚΥΡΙΩΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ 5-6 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ SERVER ,,,

  • Σχετικά με τις αποτυχίες.. να πω κι εγώ ότι αγόρασα ένα οπλάκι +8 και είπα θα το κανω +9 μόνο με τελετουργικό λίθο από item shop. Απέτυχε 16 φορές και πέτυχε την 17η.

    Αυτό συνέβη και σε φίλο μου, όμως του πέτυχε μετά από 40 αποτυχίες. Αυτά τα αντικείμενα αγοράζονται με πραγματικά λεφτά ευρώ και θα έπρεπε να μην υπάρχει θέμα αποτυχίας. Δεν έχει λογική.

    Και νευρίασα και δεν ξαναψωνίζω "ελαττωματικά" προιόντα απο item shop. Πλέον θα ψωνίζω κανα γαντάκι.. και μόνο τέτοια που δεν έχουν πιθανότητες αποτυχίας.

  • Είναι δυνατόν "ΚΎΡΙΟΙ" της Gameforce να πληρώνεις και το item που παίρνεις να έχει "τυχαία επιτυχία" ; Σε ποιο παιχνίδι στον κόσμο γίνεται αυτό; Και περιμένετε να αγοράσουμε από itemshop? ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ GAME ΣΑΣ !!!!1

  • Είναι δυνατόν "ΚΎΡΙΟΙ" της Gameforce να πληρώνεις και το item που παίρνεις να έχει "τυχαία επιτυχία" ; Σε ποιο παιχνίδι στον κόσμο γίνεται αυτό; Και περιμένετε να αγοράσουμε από itemshop? ΕΛΛΑΤΩΜΑΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ GAME ΣΑΣ !!!!1

    και όλοι εμείς οι παίκτες

    Iππότης ΜΕ Λευκό άλογο
    Οπλουργός (εδώ και 7 - 8 - 9 -10+++ χρόνια) 89 (;) lvl